Розробляємо вакцини – захищаємо життя

Пояснюючи простими словами, вакцина є біологічним препаратом, що підвищує імунітет до певного захворювання.

Вакцина зазвичай містить агент, який нагадує мікроорганізм, що викликає хворобу. Імунна відповідь, стимульована вакциною, є життєво важливою для забезпечення достатньої кількості антитіл, щоб природний захист організму був здатний боротися з будь-якою інфекцією в майбутньому.

Запобігання наслідкам грипу

Грип - це гостра вірусна інфекція, яка легко поширюється від людини до людини і циркулює по всьому світу цілий рік. Грип може призвести до важких медичних ускладнень, таких як пневмонія, і може посилити основні захворювання, включаючи хронічну застійну серцеву недостатність та діабет.

За оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я, у світі щорічно стається близько 650 000 смертей від грипу1.

Вакцинація є життєво важливою частиною захисту людей та громад від важких втрат, які може спричинити грип. Ми є провідним постачальником вакцин проти грипу та виробляємо близько 40% вакцин проти грипу в усьому світі.

Захист немовлят

Щороку 130 мільйонів дітей2 потребують захисту від інфекційних хвороб. Це величезний виклик. Прогрес у вакцинології дозволив розробити вакцини, що захищають від декількох хвороб одночасно. Ці нові вакцини були введені поступово через комбіновані вакцини для щеплення дітей. Усі національні програми покладаються сьогодні на комбіновані вакцини.

Ми виробляємо комбіновані вакцини для різних країн світу відповідно до місцевих стандартів охорони здоров'я. Це безперервні зусилля в напрямку інновацій, які полегшують доступ дітей до імунізації, дозволяють їх захистити від деяких найважчих інфекційних захворювань. 

На крок ближче до усунення поліомієліту

Раніше щороку поліомієліт паралізовував або позбавляв життя тисячі дітей у всьому світі3. Сьогодні, завдяки вакцинації, ми перебуваємо на межі ліквідації поліомієліту. Дізнайтеся більше про зобов'язання Санофі у боротьбі з поліомієлітом.

Дізнайтеся більше про вакцини 
Sanofi Pasteur

 1.  World Health Organization . Health topics Immunization.
  World Health Organization Fact sheet Influenza (seasonal).Reviewed January 2018
  Available at: 
  http://www.who.int/mediacentre/factsheets/fs211/en/
  Last accessed February 2018
 2. World Health Organization. Vaccines against influenza WHO position paper – November 2012.
  World Health Organization. Bulletin of the World Health Organization
  Available at:
   http://www.who.int/bulletin/volumes/87/2/08-050963/en/
  Last accessed October 2017
 3. Canadian International Immunization Initiative (2007) Immunization Initiatives: The end of polio is within our grasp