Рак. Виклик прийнято

Життя – це подорож, сповнена викликами та перемогами, пов’язаними з нашим здоров’ям. Ми в Санофі прагнемо знайти терапевтичні рішення для мільйонів людей, які живуть із онкологічними захворюваннями.

Очікується, що кількість випадків захворювання на рак буде суттєво зростати протягом наступних двох десятиліть.
Як партнер зі здоров'я, ми, в Санофі, приймаємо виклик. Ми прагнемо боротися з онкологічними захворюваннями шляхом раннього виявлення та лікування, що включає полегшення болю та паліативну допомогу. Санофі Джензайм – наш глобальний бізнес-підрозділ зі спеціалізованої допомоги, розробляє інноваційні методи лікування та вивчає інноваційні шляхи боротьби з онкологічними захворюваннями.

Знати, що таке рак

Тоді як здорові клітини упорядковано діляться в організмі, рак спричиняється нестабільним поділом і зростанням кількості клітин в організмі. Рак може розвинутися в будь-якому органі тіла і поширюватися на інші.
Рак проявляється по-різному. Згідно з оцінками Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), існує понад 100 різних видів раку, кожен з яких потребує специфічного лікування.
Як партнер зі здоров'я, ми беремо активну участь у боротьбі з раком і прагнемо надавати пацієнтам найновітніші медичні рішення. Ми маємо широке портфоліо препаратів для лікування раку передміхурової залози та проводимо клінічні дослідження у таких напрямах, як множинна мієлома та плоскоклітинна карцинома шкіри.

Вивчення нових шляхів через відкриті інновації

Ми, в Санофі, вважаємо, що відкрите інноваційне середовище допоможе розробити нові підходи та знання, щоб знайти способи цілеспрямованого лікування раку.
Для отримання додаткової інформації про нашу роботу в онкології, будь ласка, зверніться до веб-сайту Санофі Джензайм.