Глобальні проблеми охорони здоров'я

Життя – це подорож, сповнена викликами та перемогами, пов’язаними з нашим здоров’ям, а глобальні тенденції до очікуваного збільшення тривалості життя з одного боку, та малорухливий спосіб життя з іншого, призвели до зростання захворюваності на діабет. 

Подальший шлях

Наслідки діабету досить важкі, однак дослідження в цій сфері допомогли перетворити хворобу на хронічний стан, який можна лікувати. Завдяки цьому зараз багато людей живуть довше, активніше і більш повноцінно.

Досягнення

Діабет зумовлений недостатністю інсуліну в організмі (тип 1) або нездатністю організму використовувати інсулін, який він виробляє (тип 2). У Санофі ми розробляємо препарати інсуліну для лікування діабету вже протягом майже століття. Ми пропонуємо комплексні рішення для людей із діабетом, які включають різні види інсулінів для зниження рівня цукру в крові.

Але проблеми залишаються

Люди, які живуть із діабетом, досі стикаються з багатьма проблемами. Вони відвідують своїх лікарів всього кілька разів на рік і не мають постійної підтримки між візитами. Також їм потрібно адаптувати своє харчування, знайти баланс між помірно активним способом життя і прийомом ліків.

Діабет також є відчутним тягарем для системи охорони здоров'я по всьому світу через зростання кількості випадків захворюваності та пов'язаними із цим витратами на охорону здоров'я. Попри те, що терапевтичні рішення стають більш ефективними, ми визнаємо, що управління цими захворюваннями – це безперервна робота 24/7. Санофі, як партнер зі здоров’я, зосереджує зусилля на підвищенні якості життя людей.

Важливість комплексного підходу

Ми опираємося на наш великий досвід та слідуємо інноваційному підходу, щоб поліпшити якість життя та підтримувати пацієнтів і системи охорони здоров'я, пропонуючи більше, ніж лікарські препарати. Поєднавши високоякісні препарати Санофі з послугами, цифровими пристроями та управлінням даними, ми прагнемо дати нову надію мільйонам людей.

Мета наших інтегрованих рішень – поліпшити результати лікування та дати пацієнтам кращий досвід. Ми розробили інноваційні та супутні рішення, призначені для вирішення найбільш гострих медичних та соціальних потреб. Завдяки цьому ми прагнемо допомогти людям із діабетом покращити якість життя та підтримуємо розвиток охорони здоров'я.