Ваше здоров’я та добробут

Життя – це подорож, сповнена викликами та перемогами, пов’язаними з нашим здоров’ям. Ми, Санофі, як партнер у цій подорожі, завжди поряд з людьми, які потребують допомоги. Наша мета – захищати, підтримувати людей, які мають проблеми зі здоров’ям, та надавати їм можливості жити повноцінним життям.

Більше турботи через піклування про себе

Ми віримо, що прагнення кожної людини, суспільства та професіоналів у сфері охорони здоров’я піклуватися про себе та поширювати знання про здоровий спосіб життя призведе до покращення охорони здоров’я в усьому світі.

Ваше благополуччя є нашим пріоритетом

Оскільки ваше здоров'я починається з вас, ми прагнемо надавати вам ефективні рішення, які дозволять краще керувати власним здоров'ям та підвищувати особисте благополуччя.

Як партнер зі здоров'я, ми використовуємо найкращі практики в науці та дотримуємося світових стандартів якості у фармацевтиці, щоб постачати інноваційні рішення та препарати для терапії в таких напрямах, як кашель і застуда, біль, захворювання травної системи та дієтичні добавки.

Кашель і застуда

Застуда є одним із найбільш поширених захворювань серед людей як дорослого, так і дитячого віку. 

Наші препарати для боротьби з кашлем і застудою направлені на подолання повного спектру симптомів, що можуть виникнути під час захворювання, і допомагають людям повернутися до свого нормального ритму життя.

Нашим безрецептурним препаратам довіряють в усьому світі, а деякі з них представлені на ринку вже понад 50 років.

Хвороби органів травлення

Кишечник часто називають другим мозком тіла. Травна система забезпечує енергію та пальне для всього тіла, тому, коли люди страждають на шлунково-кишкові розлади, їхнє життя може бути буквально призупинене.

Ми пропонуємо широкий спектр терапевтичних рішень, які допомагають усунути печію, покращити роботу печінки та перетравлювання їжі, а також лікувати діарею та запори.

Дієтичні добавки

У всьому світі 77% людей протягом останніх 12 місяців використовували дієтичні добавки, щоб підтримувати хороше загальне самопочуття та імунну систему чи зміцнювати їх у разі дефіциту вітамінів.

Ми прагнемо надавати терапевтичні рішення та послуги найвищого рівня, які допомагають управляти стресом, сном і тривогою та життєвою енергією в цілому.