Життя – це подорож, сповнена викликами та перемогами, пов’язаними з нашим здоров’ям. Вони можуть бути великими, маленькими, короткочасними, або ж тривати протягом усього життя. Ми, Санофі, як партнер у цій подорожі, завжди поряд з людьми, які потребують допомоги.

Санофі в Україні входить до складу глобальної компанії Санофі, світового лідера у сфері медичних рішень, покликаного бути партнером людей на їхньому шляху до здоров’я.

Терапевтичні рішення компанії включають як інноваційні та високотехнологічні лікарські засоби, так і визнані безрецептурні препарати.

Основна діяльність Санофі в Україні зосереджена у таких терапевтичних сферах:
діабет, рідкісні захворювання, безрецептурні препарати, серцево-судинні захворювання, онкологія, вакцини.

Компанія здійснює свою діяльність в Україні уже понад 20 років та є провідною міжнародною фармацевтичною компанією на ринку України. У Санофі в Україні працює майже 450 співробітників.

Ми віддані турботі про людей і завжди орієнтуємося на здоров’я пацієнта, як на найвищу цінність. Роль Санофі у сфері охорони здоров’я України не обмежується забезпеченням пацієнтів доступом до високоякісних медичних препаратів. Ми проводимо інформаційні та освітні заходи для запобігання  захворюванням та покращенню якості життя українців. Серед таких програм – ініціатива «Діабет. Допоможемо разом», програми підтримки людей з рідкісними захворюваннями та інформаційні проекти для дітей з епілепсією та їхніх батьків тощо.

Діабет

Поширення малорухливого способу життя призвело до розвитку діабету, який став глобальною проблемою у сфері охорони здоров'я. Наша мета, як партнера зі здоров’я -– допомогти людям із діабетом покращити якість життя.

Рідкісні захворювання

Рідкісність і комплексність медичних проявів у пацієнтів із рідкісними захворюваннями ускладнюють їхню діагностику та лікування. У Санофі ми невпинно зосереджуємо наші зусилля на тому, щоб покращити життя людей з рідкісними захворюваннями і продовжуємо концентруватися на пошуку інноваційних рішень для їх лікування.

Безрецептурні препарати

Ми віримо, що мотивація людей, суспільства та професіоналів у галузі охорони здоров’я піклуватися про себе та поширювати знання про здоровий спосіб життя, спонукатиме до зміцнення здоров’я суспільства в усьому світі. Наші безрецептурні препарати допомагають подолати кашель та застуду, алергію, проблеми із травленням, а також полегшити біль. 

Серцево-судинні захворювання

Малорухливий спосіб життя став причиною поширення серцево-судинних захворювань, які перетворилися на глобальну проблему у сфері охорони здоров'я. Наша мета, як партнера зі здоров’я, – допомогти людям із серцево-судинними захворюваннями покращити якість життя.

Онкологія

Ми маємо великий досвід розробки медичних рішень у сфері онкології та прагнемо знайти нові шляхи лікування людей, які зіштовхнулися з хворобою, і покращити якість їхнього життя. Ми, в Санофі, вважаємо, що відкрите інноваційне середовище допоможе розробити нові підходи та знання, щоб знайти способи цілеспрямованого лікування раку.

Вакцини

Як партнер зі здоров'я, ми, у Санофі, пишаємось тим, що наші вакцини допомагають нам та нашим рідним захиститися від багатьох важких інфекційних захворювань на кожному етапі життя.

Додаткові заходи з мінімізації ризиків

Метою управління ризиками є забезпечення того, щоб користь від застосування окремого лікарського засобу якомога більше переважала ризики.