Family enjoying their time together
Про нас

Терапевтичні напрями

Життя – це подорож, сповнена викликами та перемогами, пов’язаними з нашим здоров’ям. Вони можуть бути великими, маленькими, короткочасними, або ж тривати протягом усього життя. Ми, Санофі, як партнер у цій подорожі, завжди поряд з людьми, які потребують допомоги. 


Санофі в Україні входить до складу глобальної компанії Санофі, світового лідера у сфері медичних рішень, покликаного бути партнером людей на їхньому шляху до здоров’я.

Терапевтичні рішення компанії включають як інноваційні та високотехнологічні лікарські засоби, так і визнані безрецептурні препарати.

Основна діяльність Санофі в Україні зосереджена у таких терапевтичних сферах:
діабет, рідкісні захворювання, безрецептурні препарати, серцево-судинні захворювання, онкологія, вакцини.

Компанія здійснює свою діяльність в Україні уже понад 20 років та є провідною міжнародною фармацевтичною компанією на ринку України. У Санофі в Україні працює майже 450 співробітників.

Ми віддані турботі про людей і завжди орієнтуємося на здоров’я пацієнта, як на найвищу цінність. Роль Санофі у сфері охорони здоров’я України не обмежується забезпеченням пацієнтів доступом до високоякісних медичних препаратів. Ми проводимо інформаційні та освітні заходи для запобігання  захворюванням та покращенню якості життя українців. Серед таких програм – ініціатива «Діабет. Допоможемо разом», програми підтримки людей з рідкісними захворюваннями та інформаційні проекти для дітей з епілепсією та їхніх батьків тощо.
Kids blowing bubbles
Діабет
Поширення малорухливого способу життя призвело до розвитку діабету, який став глобальною проблемою у сфері охорони здоров'я. Наша мета, як партнера зі здоров’я -– допомогти людям із діабетом покращити якість життя.
A mother and a little girl in a pink/blue dress with a white flower attached
Рідкісні захворювання
Рідкісність і комплексність медичних проявів у пацієнтів із рідкісними захворюваннями ускладнюють їхню діагностику та лікування. У Санофі ми невпинно зосереджуємо наші зусилля на тому, щоб покращити життя людей з рідкісними захворюваннями і продовжуємо концентруватися на пошуку інноваційних рішень для їх лікування.
picture2
Безрецептурні препарати
Ми віримо, що мотивація людей, суспільства та професіоналів у галузі охорони здоров’я піклуватися про себе та поширювати знання про здоровий спосіб життя, спонукатиме до зміцнення здоров’я суспільства в усьому світі. Наші безрецептурні препарати допомагають подолати кашель та застуду, алергію, проблеми із травленням, а також полегшити біль. 
A young woman stretching
Серцево-судинні захворювання
Малорухливий спосіб життя став причиною поширення серцево-судинних захворювань, які перетворилися на глобальну проблему у сфері охорони здоров'я. Наша мета, як партнера зі здоров’я, – допомогти людям із серцево-судинними захворюваннями покращити якість життя.
A lady in a striped top looking at the watch
Онкологія
Ми маємо великий досвід розробки медичних рішень у сфері онкології та прагнемо знайти нові шляхи лікування людей, які зіштовхнулися з хворобою, і покращити якість їхнього життя. Ми, в Санофі, вважаємо, що відкрите інноваційне середовище допоможе розробити нові підходи та знання, щоб знайти способи цілеспрямованого лікування раку.
A little girl in a striped brown shirt getting a vaccine shot
Вакцини
Як партнер зі здоров'я, ми, у Санофі, пишаємось тим, що наші вакцини допомагають нам та нашим рідним захиститися від багатьох важких інфекційних захворювань на кожному етапі життя.

Додаткові заходи з мінімізації ризиків

Метою управління ризиками є забезпечення того, щоб користь від застосування окремого лікарського засобу якомога більше переважала ризики. 

Цей сайт використовує файли cookie для вимірювання своєї аудиторії та дозволяє нам вдосконалювати ваш досвід роботи з користувачами. Продовжуючи ваш візит на цей сайт, ви приймаєте користування цими файлами cookie.

добре