Family enjoying their time together
Про нас

Терапевтичні напрями

Життя – це подорож, сповнена викликами та перемогами, пов’язаними з нашим здоров’ям. Вони можуть бути великими, маленькими, короткочасними, або ж тривати протягом усього життя. Ми, Санофі, як партнер у цій подорожі, завжди поряд з людьми, які потребують допомоги. 


Санофі в Україні входить до складу глобальної компанії Санофі, світового лідера у сфері медичних рішень, покликаного бути партнером людей на їхньому шляху до здоров’я.

Терапевтичні рішення компанії включають як інноваційні та високотехнологічні лікарські засоби, так і визнані безрецептурні препарати.

Основна діяльність Санофі в Україні зосереджена у таких терапевтичних сферах:
діабет, рідкісні захворювання, безрецептурні препарати, серцево-судинні захворювання, онкологія, вакцини.

Компанія здійснює свою діяльність в Україні уже понад 20 років та є провідною міжнародною фармацевтичною компанією на ринку України. У Санофі в Україні працює майже 450 співробітників.

Ми віддані турботі про людей і завжди орієнтуємося на здоров’я пацієнта, як на найвищу цінність. Роль Санофі у сфері охорони здоров’я України не обмежується забезпеченням пацієнтів доступом до високоякісних медичних препаратів. Ми проводимо інформаційні та освітні заходи для запобігання  захворюванням та покращенню якості життя українців. Серед таких програм – ініціатива «Діабет. Допоможемо разом», програми підтримки людей з рідкісними захворюваннями та інформаційні проекти для дітей з епілепсією та їхніх батьків тощо.
Kids blowing bubbles
Діабет
Поширення малорухливого способу життя призвело до розвитку діабету, який став глобальною проблемою у сфері охорони здоров'я. Наша мета, як партнера зі здоров’я -– допомогти людям із діабетом покращити якість життя.
A mother and a little girl in a pink/blue dress with a white flower attached
Рідкісні захворювання
Рідкісність і комплексність медичних проявів у пацієнтів із рідкісними захворюваннями ускладнюють їхню діагностику та лікування. У Санофі ми невпинно зосереджуємо наші зусилля на тому, щоб покращити життя людей з рідкісними захворюваннями і продовжуємо концентруватися на пошуку інноваційних рішень для їх лікування.
Безрецептурні препарати
Ми віримо, що мотивація людей, суспільства та професіоналів у галузі охорони здоров’я піклуватися про себе та поширювати знання про здоровий спосіб життя, спонукатиме до зміцнення здоров’я суспільства в усьому світі. Наші безрецептурні препарати допомагають подолати кашель та застуду, алергію, проблеми із травленням, а також полегшити біль. 
A young woman stretching
Серцево-судинні захворювання
Малорухливий спосіб життя став причиною поширення серцево-судинних захворювань, які перетворилися на глобальну проблему у сфері охорони здоров'я. Наша мета, як партнера зі здоров’я, – допомогти людям із серцево-судинними захворюваннями покращити якість життя.
A lady in a striped top looking at the watch
Онкологія
Ми маємо великий досвід розробки медичних рішень у сфері онкології та прагнемо знайти нові шляхи лікування людей, які зіштовхнулися з хворобою, і покращити якість їхнього життя. Ми, в Санофі, вважаємо, що відкрите інноваційне середовище допоможе розробити нові підходи та знання, щоб знайти способи цілеспрямованого лікування раку.
A little girl in a striped brown shirt getting a vaccine shot
Вакцини
Як партнер зі здоров'я, ми, у Санофі, пишаємось тим, що наші вакцини допомагають нам та нашим рідним захиститися від багатьох важких інфекційних захворювань на кожному етапі життя.

Цей сайт використовує файли cookie для вимірювання своєї аудиторії та дозволяє нам вдосконалювати ваш досвід роботи з користувачами. Продовжуючи ваш візит на цей сайт, ви приймаєте користування цими файлами cookie.

добре