Kids in wellies sitting on a bench

Відкрита атмосфера, в якій ти залишаєшся собою

В Санофі принцип нашої діяльності базується на різноманітності та залученості, які закладені в наших цінностях.

Ми поважаємо різноманітність наших людей, їхнє минуле та досвід. Ми визнаємо, що для того, щоб отримати переваги, які несе з собою різноманітність, ми повинні бути лідерами в залученні і створювати робочі місця, на яких розбіжності можуть сприяти успіху і використовуватися з метою надання пацієнтам життєвих сил.

В сучасному світі демографічні та соціальні виклики впливають на різноманітність на робочому місці. Ось тільки деякі приклади:

  • гендерна рівність досі є проблемою: відсоток жінок на найвищих посадах в організаціях залишається низьким;
  • 80% інвалідності приховані.

В Санофі ми розглядаємо ці виклики як можливості для удосконалення та розвитку. Ми докладаємо багато зусиль для створення багатої на різноманітність організації.

More than 100,000 collaborators in 100 countries, workforce by gender (46/54%), workforce by region, number of declared employees with disabilities in France : 1 160 salaries in 2016, 1 182 in 2015, workforce by age

Цей сайт використовує файли cookie для вимірювання своєї аудиторії та дозволяє нам вдосконалювати ваш досвід роботи з користувачами. Продовжуючи ваш візит на цей сайт, ви приймаєте користування цими файлами cookie.

добре