Ми хочемо зробити свій внесок у здоровіший та стійкіший світ. Ми перетворюємо неможливе на можливе, відкриваючи, розробляючи та поставляючи ліки та вакцини для мільйонів людей у всьому світі.

Санофі в Україні входить до складу компанії Санофі, світового лідера у сфері охорони здоров'я. Компанія здійснює свою діяльність в Україні уже понад 25 років та є провідною міжнародною фармацевтичною компанією на ринку України. 

Основна діяльність Санофі в Україні зосереджена у таких терапевтичних сферах: діабет, рідкісні захворювання, безрецептурні препарати, серцево-судинні захворювання, розсіяний склероз, онкологія тощо. Терапевтичні рішення компанії включають інноваційні та високотехнологічні лікарські засоби, визнані безрецептурні препарати та вакцини для людей.

Ми віддані турботі про людей і завжди орієнтуємося на здоров’я пацієнта, як на найвищу цінність. Роль Санофі у сфері охорони здоров’я України не обмежується забезпеченням пацієнтів доступом до високоякісних медичних препаратів. Ми проводимо інформаційні заходи для запобігання захворюванням та покращення якості життя українців. Серед таких програм – ініціатива «Діабет. Допоможемо разом», програми підтримки людей з рідкісними захворюваннями та розсіяним склерозом, освітні проєкти для лікарів тощо.