Two young scientists in a lab

Інновації сьогодні для здоровішого життя завтра

Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині

Потреби в сфері охорони здоров'я розвиваються безперервно, саме тому інновації є життєво необхідними. Від профілактики до лікування, філософія Санофі полягає в тому, щоб перетворювати наукові інновації в конкретні рішення для пацієнтів.

Ми переконані, що завдяки інноваційним дослідженням та відкриттям, у майбутньому можна буде запобігати виникненню, а також лікувати ті захворювання, які сьогодні ще не мають ефективних терапевтичних рішень. Саме тому підтримка інновацій в сфері досліджень та розробок — один з незмінних пріоритетів нашої діяльності. Ми відкриті до нових викликів та підтримуємо зміни, що відбуваються в медицині та системі охорони здоров’я в Україні.

З метою розвитку новаторських медичних досліджень у 2017 році компанія Санофі в Україні, за підтримки партнера конкурсу – Національної академії медичних наук України – ініціювала конкурс Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині.

За два роки проведення конкурсу надійшло близько 200 наукових досліджень з різних регіонів України. Це свідчить про актуальність ініціативи та неабиякий ентузіазм вчених, чия щоденна праця присвячена пошуку шляхів для поліпшення здоров’я людей.

На офіційній церемонії нагородження, яка відбулася в травні 2018 та 2019 рр., переможці конкурсу отримали грошові призи у розмірі 150, 100 та 50 тис. грн. за перше, друге та третє місця відповідно.

Цей сайт використовує файли cookie для вимірювання своєї аудиторії та дозволяє нам вдосконалювати ваш досвід роботи з користувачами. Продовжуючи ваш візит на цей сайт, ви приймаєте користування цими файлами cookie.

добре