Соціальна відповідальність

Роль Санофі у сфері охорони здоров’я України не обмежується лише забезпеченням пацієнтів доступом до сучасних та ефективних медичних рішень. Як соціально відповідальна компанія, Санофі проводить низку заходів, спрямованих як на підтримку пацієнтів, так і на розвиток медицини в Україні.
Group of people climbing mountains

ДіаГоверла

У 2018 році компанія реалізувала проект «ДіаГоверла» на підтримку дітей, які живуть з діабетом.
People in green jackets planting trees

Дерево за кожний кілометр

У рамках ініціативи «Дерево за кожний кілометр», який пробігли співробітники у марафоні, було висаджено 400 дерев на території лікарень.
Group of scientists on stage

Нагорода Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицині

Компанія ініціювала проведення конкурсу «Нагорода Sanofi молодим науковцям за дослідження в медицині», що покликаний заохочувати молодих українських вчених до втілення інновацій в медицині.
Lady speaker at the conference

Бізнес-етика та комплаєнс

Дотримуючись найвищих етичних стандартів ведення бізнесу, Санофі ініціює та бере участь у численних проектах, покликаних зробити бізнес середовище в країні прозорим та привабливим для іноземних інвестицій.

Цей сайт використовує файли cookie для вимірювання своєї аудиторії та дозволяє нам вдосконалювати ваш досвід роботи з користувачами. Продовжуючи ваш візит на цей сайт, ви приймаєте користування цими файлами cookie.

добре