Санофі продовжує дбати про здоров'я українців попри надскладні умови воєнного часу

Санофі продовжує робити все від неї залежне, щоб забезпечувати доступ українців до ефективних лікарських засобів та вакцин, надавати гуманітарну допомогу життєво необхідними препаратами, продовжувати клінічні випробування та підтримувати співробітників компанії та їхні сім'ї попри надскладні умови воєнного часу.

ГУМАНІТАРНА ДОПОМОГА

З перших днів війни благодійний Фонд Санофі координує та пришвидшує надання гуманітарної допомоги життєво необхідними препаратами та вакцинами, щоб підтримати пацієнтів в Україні та українських біженців. 

Станом на липень 2023 року компанія передала понад 37 мільйонів доз лікарських засобів для щоденного лікування українських пацієнтів. Загальна сума донацій Україні препаратами компанії становить понад 34 мільйони євро. У листопаді минулого року Санофі передала Україні 163 тисячі доз вакцини проти грипу для захисту українських медиків та інших професій із групи ризику. 

У 2022 році компанія Санофі на глобальному рівні надала допомогу у розмірі 5 мільйонів євро, що були перераховані Червоному Хресту в Україні та сусідніх європейських країнах та спрямовані до Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

НАШІ ПАЦІЄНТИ

Санофі продовжила клінічні дослідження за участі українських пацієнтів, незалежно від того чи вони перебувають в Україні, чи за її межами. Заради підтримки таких пацієнтів була запущена гаряча лінія. Пацієнти, що беруть участь у клінічних дослідженнях, можуть звертатися за номером +441223777070. Оператори володіють англійською та українською мовами та нададуть усю необхідну інформацію.

НАША КОМАНДА

Співробітники Санофі в усьому світі об'єдналися, щоб продемонструвати підтримку Україні, та здійснювали персональні донації на підтримку українців. Сума таких пожертв склала 390 000 євродо яких Санофі, своєю чергою, додала 300 000 євро.

Санофі в Україні - це понад 300 співробітників, відданих своїй справі. Їх безпека - наш найвищий пріоритет. Тому з перших днів війни і зараз ми працюємо над тим, аби усі колеги були у безпеці, хоча б відносній, й докладаємо максимум зусиль, щоб підтримати тих співробітників, які опинилися в складних обставинах.

Співробітники компанії, своєю чергою, активно долучаються до волонтерських ініціатив та допомагають тим, хто залишився без даху над головою та їжі, купують спорядження для військових, ведуть боротьбу на інформаційному фронті тощо. Оскільки більшість співробітників Санофі – це люди з вищою медичною освітою, то вони допомагають із сортуванням ліків, які надходять до України, у тому числі й на складах Міністерства охорони здоров’я України.

Ми глибоко засуджуємо війну, яку Росія розпочала в Україні, та повністю поділяємо позицію міжнародної спільноти, тому ми зупинили будь-які інвестиції, що не стосуються постачання наших життєво необхідних препаратів та вакцин в Росії, а також в Білорусі. Йдеться про витрати на рекламу та промоцію наших препаратів, відмову від залучення нових пацієнтів у клінічні дослідження, що вже тривають.

Ми сподіваємося, що ця війна закінчиться якомога швидше. Ми будемо й далі відігравати свою роль у підтримці наших співробітників, а також людей та пацієнтів в Україні доти, доки це буде потрібно.


*Інформація станом на липень 2023 року