Санофі продовжує дбати про здоров'я українців попри надскладні умови воєнного часу

Санофі в Україні продовжує робити все від неї залежне, щоб забезпечувати доступ українців до ефективних лікарських засобів та вакцин, надавати гуманітарну допомогу життєво необхідними препаратами, продовжувати клінічні випробування та підтримувати співробітників компанії та їхні сім'ї попри надскладні умови воєнного часу.

З перших днів вторгнення в Україну благодійний Фонд Санофі координує та пришвидшує надання гуманітарної допомоги життєво необхідними препаратами та вакцинами, щоб підтримати пацієнтів в Україні та українських біженців. 

На сьогодні були передані 30 мільйонів доз лікарських засобів для щоденного лікування (інсуліни, протиепілептичні препарати та препарати для надання екстреної допомоги), що потенційно можуть допомогти 20,5 мільйонам українських пацієнтів. Загальна сума донацій Україні препаратами компанії зараз становить понад 21 мільйон євро.

Також компанія Санофі на глобальному рівні надала допомогу у розмірі 5 мільйонів євро, що були перераховані Червоному Хресту в Україні та сусідніх європейських країнах та спрямовані до Управління Верховного комісара ООН у справах біженців.

Санофі продовжила клінічні дослідження за участі українських пацієнтів, незалежно від того чи вони перебувають в Україні чи за її межами. Заради підтримки таких пацієнтів була запущена гаряча лінія. Пацієнти, що беруть участь у клінічних дослідженнях, можуть звертатися за номером +441223777070. Оператори володіють англійською та українською мовами та нададуть усю необхідну інформацію.

Співробітники Санофі в усьому світі об'єдналися, щоб продемонструвати підтримку Україні, та щодня здійснюють персональні донації на підтримку українців. На сьогодні, сума таких пожертв склала вже понад 180 000 євро, яку Санофі, зі свого боку, подвоїть.

Санофі в Україні - це 350 співробітників, відданих своїй справі. Їх безпека - наш найвищий пріоритет. Тому з перших днів війни і зараз ми працюємо над тим, аби усі колеги були у безпеці, хоча б відносній, й докладаємо максимум зусиль, щоб підтримати тих співробітників, які опинилися в складних обставинах.

Компанія зобов’язалася виплачувати заробітну плату в повному обсязі впродовж наступних 12 місяців, незалежно від обставин, а також впродовж наступних шести місяців надавати додаткову матеріальну допомогу. Також співробітники та їх рідні отримують психологічну допомогу в рамках спеціальної програми підтримки, для них організовуються вебінари та лекції про те, як діяти у кризових ситуаціях, як допомогти собі впоратися зі стресом тощо. 

Співробітники компанії, своєю чергою, активно долучаються до волонтерських ініціатив, як в Україні, так і закордоном - допомагають тим, хто залишився без даху над головою та їжі, купують спорядження для військових, ведуть боротьбу на інформаційному фронті тощо. Оскільки більшість співробітників Санофі – це люди з вищою медичною освітою, то вони допомагають із сортуванням ліків, які надходять до України, у тому числі й на складах Міністерства охорони здоров’я України.

Ми сподіваємося, що ця війна закінчиться якомога швидше. Ми будемо й далі відігравати свою роль у підтримці наших співробітників, а також людей та пацієнтів в Україні доти, доки це буде потрібно.


*Інформація станом на кінець квітня 2022 року