Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 
Empowering Life
Sanofi Awards
   
   
   

  Наповнення :

  Контакти

  Санофі в Україні

  48-50А, вул. Жилянська,
  Бізнес Центр Прайм,
  01033, Київ, Україна
  Тел. +380 044 354 20 00
  Факс. +380 044 354 20 01

  Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

   

  Ласкаво просимо в Санофі в Україні

  Санофі – світовий лідер у сфері медичних рішень для життя, який покликаний попереджувати та лікувати захворювання і здійснювати підтримку людей у всьому світі.

  Понад 110 000 співробітників компанії у більш ніж 100 країнах світу невпинно працюють над тим, щоб кожного дня змінювати життя людей на краще та перетворювати наукові інновації на терапевтичні рішення для пацієнтів.

  Санофі складається з п’яти бізнес-підрозділів: діабет та серцево-судинні захворювання, внутрішні захворювання та ринки, що розвиваються, Санофі Джензайм (препарати для лікування рідкісних захворювань), Санофі Пастер (вакцини) та напрям безрецептурних препаратів.

  На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про Санофі та препарати, а також познайомитеся із ініціативами, які впроваджуються компанією в рамках програм з розвитку охорони здоров’я.

  Якщо Ви бажаєте отримати детальнішу інформацію про компанію Санофі або хочете поставити запитання, будь ласка, скористайтеся формою зворотнього зв’язку в розділі «Контакти» або відвідайте глобальний сайт компанії www.sanofi.com.

  Санофі в Україні готова забезпечити українців високоякісною вакциною від сезонного грипу

  17 жовтня 2017, м. Київ: Санофі в Україні, частина глобальної компанії Санофі – світового лідера в сфері охорони здоров’я, готова забезпечити українців вакциною від сезонного грипу 2017-2018 р.р. якнайшвидше. В Україну компанія постачає вакцину від грипу, виробництва Санофі Пастер – підрозділу вакцин компанії Санофі та світового лідера з виробництва вакцини від грипу, яка ліцензована та продається у більш ніж 150 країнах по всьому світу.

  Cанофі в Україні продовжує реалізовувати програму з підтримки та оздоровлення дітей із діабетом

  10-23 липня завдяки підтримці Санофі в Україні та сприянню Асоціації дитячих ендокринологів України 30 дітей із цукровим діабетом 1 типу оздоровилися у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород. Проект реалізовується в рамках довгострокової соціальної програми Санофі «Діабет. Допоможемо разом».

   
   
   

  Прес-релізи