Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Про нас

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Наші зобов’язання

У компанії Санофі ми невпинно працюємо над тим, щоб зберегти здоров’я людей, покращити якість життя та задовольнити потреби у галузі охорони здоров’я семи мільярдів людей у всьому світі. Ми впроваджуємо нові підходи у нашій діяльності, мобілізуючи усі зусилля задля досягнення нашої головної мети – забезпечення пацієнтів високоякісними терапевтичними рішеннями.

 

Інновації

Завдяки нашому прагненню до досконалості та ефективності в усьому, що ми робимо, ми спільно з нашими партнерами знаходимо творчі рішення та досягаємо відмінних результатів, аби зробити інноваційні рішення доступнішими.

Відданість

Ми зосереджуємо наші зусилля та досвід на покращенні життя людей та враховуємо потреби кожного пацієнта у кожній країні. Ми цілковито віддані своїй справі, адже здоров’я – це важливо.

Співробітництво

Здоров’я пацієнтів знаходиться у центрі нашої уваги, і робота у рамках етичних норм та соціальної відповідальності є беззаперечним обов’язком нашої компанії. Водночас ми виходимо за рамки забезпечення лікарськими препаратами і робимо вагомий внесок у розвиток системи охорони здоров’я та покращення життя максимальної кількості людей в усьому світі.

Відкритість

Ми визнаємо, що важливість і необхідність бути відкритими – це шлях до налагодження довіри між компанією та її партнерами –громадськістю і, в першу чергу, пацієнтами. Адже саме для них ми створюємо наші терапевтичні рішення.

Оновлено: 22 березень 2017

Баннер :