Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Legal Notice

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Legal Notice

02 січень 2017

Група Санофі (надалі «Санофі») підтримує цей Сайт з інформаційною метою.

 

Сайт містить інформацію про санофі-авентіс, котра може зацікавити ділових партнерів Компанії, а також співробітників, та громадськість в цілому.

Розміщена на Сайті інформація, зокрема фінансові дані (якщо такі є), не повинна розглядатися як заохочування до інвестування. Її не слід інтерпретувати як спонукання, агітацію чи публічну пропозицію. Вона не є пропозицією до підписання, придбання чи залучення до справ, стосовно акціонерного капіталу Санофі чи її філій/дочірніх підприємств чи будь-яких інших цінних паперів Санофі. Санофі звертає Вашу увагу на те, що якщо фінансова інформація розміщена на Сайті, вона регулярно оновлюється.

Залежно від обставин, на Сайті розміщуватимуться експертні висновки з певної сфери відповідно до змісту цього Сайту, чи витяги зі статтей в пресі. Така інформація містить лише погляди відповідних експертів чи газети, думка яких не обов’язково збігається з думкою Санофі. Такі експерти не є співробітниками Санофі та не отримують винагороди від Санофі за використання їх поглядів. Санофі не несе відповідальності за точність чи повноту будь-якої інформації або поглядів, викладених в таких матеріалах. Поради експертів це  лише особисті, суб’єктивні погляди, і в жодному разі їх не слід розглядати як переконання чи відповідальність Санофі.

Більш того, Сайт містить інформацію про здоров’я, належну фізичну форму, медичні питання та різні види медикаментозного лікування виключно людини. Ця інформація призначена лише для використання в довідкових цілях і в жодному разі не заміняє консультацію з лікарем або фармацевтом. Вам не слід використовувати цю інформацію з метою діагностики будь-якого захворювання чи патології або з метою призначення чи використання будь-якого лікарського засобу, представленого на Сайті. Завжди слід консультуватися з Вашим лікарем чи фармацевтом.

Забороняється копіювати, відтворювати, змінювати, повторно публікувати, завантажувати в Інтернет, спотворювати, передавати чи розповсюджувати будь-яким способом на будь-якому носії розміщені на Сайті матеріали, повністю чи частково, без попередньо отриманного письмового дозволу Санофі. Виключенням є використання в пресі, за умови дотримання прав інтелектуальної власності та інших прав власності. Єдині авторизовані копії – це копії, призначені лише для особистого, некомерційного використання.

Санофі  докладає всіх зусиль для того, щоб гарантувати забезпечення точності та оновлення інформації, розміщеної на Сайті, зміст якої зберігає за собою право змінювати у будь-який час та без попереднього про це повідомлення.

Конфіденційність

Санофі не розголошує третім особам Вашу персональну інформацію, яку Ви можете повідомляти електронною поштою. Ця інформація використовуватиметься виключно з метою надання Вам максимально вичерпної відповіді.

Згідно з місцевим законодавством, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних», (№2297-VI). Згідно з Законом «персональні дані - відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована».

Сайт не призначений для отримання будь-якої конфіденційної інформації або інформації з обмеженим доступом. Тому, за виключенням вказаних вище персональних даних, уся інформація, незалежно від представленої форми (документи, графіка, питання, пропозиції, концепції, замітки тощо), яку Ви повідомляєте на Сайті, у жодному разі не розглядатиметься як конфіденційна або як інформація з обмеженим доступом. З огляду на той факт, що Ви передаєте нам ці дані, це дає нам право використовувати, відтворювати, розповсюджувати чи змінювати дані або передавати їх для  опрацювання Вашого запиту.

Баннер :