Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Санофі в Україні

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Санофі в Україні

Guilhem Granier

Санофі в Україні – це частина глобальної компанії Санофі, світового лідера у cфері медичних рішень для здоров’я, покликаного попереджувати і лікувати захворювання та здійснювати підтримку людей у всьому світі.

Санофі здійснює свою діяльність в Україні уже понад 20 років, у компанії працює близько 450 співробітників по усій країні.

Пацієнт знаходиться у серці усієї нашої діяльності. За допомогою диверсифікованого портфелю інноваційних терапевтичних рішень – вакцин, ліків та товарів для здоров'я – Санофі допомагає людям бути здоровими та покращує якість їхнього життя.

Ми натхненно працюємо, щоб пацієнти в Україні отримували актуальні терапевтичні рішення у таких напрямах, як лікування цукрового діабету, рідкісних захворювань, онкологічних, серцево-судинних хвороб, захворювань центральної нервової системи та багатьох інших.

Ми хочемо бути ближчими до пацієнтів і маємо довгострокові зобов'язання в Україні. Ми бачимо перспективи українського ринку та плануємо й далі тут розвиватися: продовжувати забезпечення українців доступом до інноваційних рішень; виводити нові інноваційні продукти одночасно з країнами ЄС; реалізовувати ключові проекти, орієнтовані на пацієнтів, у тому числі освітні програми для лікарів, школи для людей із цукровим діабетом, кампанії для підтримки пацієнтів з рідкісними захворюваннями і багато інших.

Ми сильні і ніколи не здаємося, і ми хочемо, щоб наші пацієнти були такими ж. Це те, що робить нас унікальними та веде компанію до досягнення нових висот на благо пацієнтів.

Гієм Граньє,
Директор компанії і Генеральний менеджер підрозділу Rx Санофі в Україні

 

Оновлено: 22 березень 2017

Баннер :