Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Тромбоз

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Тромбоз

Венозний тромбоемболізм (ВТЕ) чи обструкція вени, яка викликається кров'яним згустком, є третім найпоширенішим у світі серцево-судинним захворюванням, що виникає у близько 0,1% людей щороку.

 

Тромбоз глибоких вен (ТГВ) виникає в тому випадку, якщо тромбоз (згусток крові) утворюється у венах нижніх кінцівок. Якщо частина згустку крові (ембол) відділяється від вени, він може потрапити в кровообіг та блокувати легеневу артерію. Це явище відоме як тромбоемболія легеневої артерії (ТЕЛА) або закупорка кровоносної судини.

Великі емболи можуть викликати повну закупорку судин та приводити до виникнення важко протікаючих симптомів та закінчуватись смертю хворого.

Тромбоз глибоких вен часто виникає у пацієнтів після серйозної ортопедичної операції (ендопротезування тазостегнового суглобу або колінного суглоба, перелом кісток тазу), інших видів серйозного хірургічного втручання, у пацієнтів з онкологічними захворюваннями, а також у тих пацієнтів, котрі тривалий час перебувають на лікуванні в лікарні або в домашніх умовах.

Антикоагулянти довели свою ефективність в запобіганні венозного тромбоемболізма. Компанія Cанофі розробила синтетичний засіб нового покоління з підтвердженою ефективністю дії в даній сфері – Клексан.


Клексан® (еноксапарин)

Показання для застосування:

 • Профілактика венозної тромбоемболії при хірургічних втручаннях, які супроводжуються помірним або високим тромбогенним ризиком;
 • Профілактика венозних тромбоемболічних ускладнень у терапевтичних хворих, які перебувають на ліжковому режимі лікування у зв’язку з гострими захворюваннями (серцева недеостатність клас ІІІ або VІ за класифікацією NYHA, дихальна недостатність, тяжкий гострий інфекційний процес, ревматичні захворювання);
 • Попередження тромбоутворення в екстракорпоральному при гемодіалізі;
 • Лікування діагностованого тромбозу глибоких вен, який не супроводжується або супроводжується тромбоемболією легеневої артерії, без будь-яких серйозних клінічних симптомів, за винятком тромбоемболії легеневої артерії, яка підлягає лікуванню за допомогою тромболітичної терапії чи хірургічного втручання;
 • Лікування нестабільної стенокардії і гострої фази інфаркту міокарда без патологічного зубця Q у комбінації з ацетилсаліциловою кислотою;
 • Лікування гострого інфаркту міокарда з підйомом/елевацією сегмента ST у комбінації з тромболітичним засобом у хворих, для яких можливе подальше застосування коронарної ангіопластики, а також без неї.
 

Оновлено: 27 травень 2014

Баннер :