Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Кращий роботодавець

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Кращий роботодавець

Санофі визнано найкращою іноземною фармацевтичною компанією і найкращим іноземним роботодавцем в рамках конкурсу

“Панацея-2013“

 

В рамках щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі в Україні «Панацея-2013», Санофі було визнано найкращою міжнародною фармацевтичною компанією року в номінації «Іноземний виробник» (другий рік поспіль), а також переможцем у новій номінації «Роботодавець року» серед міжнародних фармацевтичних компаній, що працюють в Україні. Переможця цієї номінації було визначено за допомогою анкетування серед студентів-випускників професійних ВНЗ та експертної думки рекрутингових агентств (питання стосувалися умов праці, соціального пакету, кадрової політики, програм навчання, розвитку навичок співробітників, іміджу компаній тощо).

Перемога в номінації "Роботодавець року" є ще одним доказом того, що Санофі віддано піклується не тільки про здоров’я пацієнтів, але і про своїх співробітників – висококваліфікованих професіоналів, які є однією з найбільших цінностей компанії. Адже добробут співробітників є запорукою побудови сильного бренду роботодавця на ринку.

Санофі є надійним роботодавцем, який надає гідні умови праці та є гарантом соціальної захищеності персоналу. Особлива увага в компанії приділяється розвитку та навчанню співробітників, яким пропонують диверсифікований каталог локальних та міжнародних тренінгів, що сприяють розвитку не лише експертних знань в різних сферах, а й особистісних якостей та компетенцій. Для розвитку медичних представників з високим потенціалом в Санофі створено Академію Медичних Представників.

Компанія сприяє розвитку кар'єри співробітників та дотримується політики внутрішніх промоцій, надаючи можливості для зростання в першу чергу тим, хто вже працює в Санофі. В компанії налагоджені процеси управління талантами, переміщення співробітників у межах країни та регіону, функціонують прозорі системи оцінки персоналу, винагороди і преміювання, які є дієвим інструментом мотивації співробітників.

Однією із основних цінностей компанії є соціальна відповідальність: Санофі не залишається осторонь проблем і труднощів своїх співробітників і підтримує їх в складні періоди життя шляхом програм з допомоги співробітникам та підтримки молодих матерів, а також програм «Канікули за обміном» та «Діти Санофі».

В 2013 р. Санофі в Україні започаткувала Програму працевлаштування студентів та випускників українських ВНЗ, яка сприятиме залученню талановитої молоді у сферу охорони здоров’я, в якій працює Санофі.

 

Про конкурс «Панацея»

Конкурс «Панацея» проводиться серед професіоналів фармацевтичної галузі України з метою сприяння розвитку всіх секторів фармацевтичного ринку України, і, таким чином, покращення здоров’я нації. Премія «Панацея» була створена для виявлення лідерів галузі в різних напрямках їхньої діяльності і привернення уваги громадськості до їхніх видатних професійних досягнень. Переможці конкурсу «Панацея» визначаються в умовах чесної конкуренції за результатами комплексних маркетингових досліджень. Конкурс охоплює всю територію країни і відбувається 14-й рік поспіль.

Баннер :

Corporate information

Corporate information