Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Новини

Діабет вершинам не завада: Санофі здійснила мрію дітей підкорити Говерлу

5 липня 2018 року 12 підлітків віком від 13 до 17 років, які перемогли у 9-му Всеукраїнському Конкурсі малюнка серед дітей з цукровим діабетом, підкорили найвищу гору України, взявши участь у проекті «ДіаГоверла». Цим проектом компанія Санофі в Україні у партнерстві із Асоціацією дитячих ендокринологів підтримала підлітків у реалізації їхньої мрії – підкорити нову вершину.

 

Держлікслужба скасувала заборону на використання вакцини Імовакс Поліо

Київ, 8 червня 2018 року – Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками відкликала розпорядження про тимчасову заборону використання вакцини Імовакс Поліо, суспензія для ін’єкцій у флаконах №10, серії Р3А501V виробництва Санофі Пастер, тим самим відновивши обіг препарату. Про це йдеться у документі, опублікованому на офіційному сайті Держлікслужби України від 7 червня 2018 року.

Санофі в Україні нагородила переможців конкурсу для молодих науковців у сфері медицини

Київ, 15 травня 2018 р. – Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, нагородила переможців першого в Україні конкурсу «Нагорода Санофі молодим науковцям за дослідження в медицині», що проводиться у партнерстві з Національною академією медичних наук України.

На старт! Увага! Руш!
Санофі розпочинає Дев’ятий Всеукраїнський Конкурс малюнка серед дітей з діабетом

Тема цьогорічного конкурсу – «Спорт у моєму житті».

Старт конкурсу – 22 березня 2018 року, фініш – 22 квітня 2018 року.

Санофі в Україні готова забезпечити українців високоякісною вакциною від сезонного грипу

17 жовтня 2017, м. Київ: Санофі в Україні, частина глобальної компанії Санофі – світового лідера в сфері охорони здоров’я, готова забезпечити українців вакциною від сезонного грипу 2017-2018 р.р. якнайшвидше. В Україну компанія постачає вакцину від грипу, виробництва Санофі Пастер – підрозділу вакцин компанії Санофі та світового лідера з виробництва вакцини від грипу, яка ліцензована та продається у більш ніж 150 країнах по всьому світу.

Cанофі в Україні продовжує реалізовувати програму з підтримки та оздоровлення дітей із діабетом

10-23 липня завдяки підтримці Санофі в Україні та сприянню Асоціації дитячих ендокринологів України 30 дітей із цукровим діабетом 1 типу оздоровилися у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород. Проект реалізовується в рамках довгострокової соціальної програми Санофі «Діабет. Допоможемо разом».

 

Тиск під контролем. Санофі підтримала «Дні гіпертензії» у чотирьох містах України

За підтримки Санофі в Україні у червні та липні 2017 року у Києві, Дніпрі, Одесі та Львові відбулися «Дні гіпертензії». Ці інформаційно-освітні заходи покликані привернути увагу населення до важливості контролю артеріального тиску та профілактики серцево-судинних захворювань, зокрема гіпертензії.

 

Санофі в Україні нагородила переможців Восьмого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом

2 червня 2017 року в парку ім. Т. Шевченка відбулося свято для юних українців та їхніх родин - церемонія нагородження переможців Восьмого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом.

Компанія Санофі в Україні долучилася до створення всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу

Компанія Санофі в Україні долучилася до створення Всеукраїнської мережі доброчесності та комплаєнсу, ініційованої Радою бізнес-омбудсмена, підписавши 19 травня 2017 року декларацію про прозору роботу бізнесу.

Старт Восьмого Всеукраїнського Конкурсу малюнка серед дітей з діабетом

Санофі в Україні та Асоціація дитячих ендокринологів України оголошують початок прийому робіт в рамках Восьмого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який триватиме з 27 березня по 23 квітня 2017 року.

 

Санофі в Україні представила лікарський засіб для боротьби з менструальним болем

1 березня 2017 року Санофі в Україні запросила журналістів та відомих блогерів на прес-захід, присвячений запуску нового бренду проти менструального болю, де популярні українські експерти та успішні жінки відверто дискутували на тему болю у критичні дні, ділилися своїми думками на делікатну тему комфортного життя жінки в будь-який календарний день місяця.

 

Санофі долучається до вирішення проблеми цукрового діабету в Україні

Санофі підтримала Всесвітній день боротьби з діабетом в Україні, який відзначається 14 листопада, і традиційно виступила партнером ряду ініціатив Міжнародної Діабетичної Асоціації України. Серед них – масштабний спеціалізований захід в Українському домі. Усі гості могли безкоштовно пройти медичне обстеження та перевірити рівень цукру, взяти участь у майстер-класах для пацієнтів та фахівців у сфері охорони здоров’я, а також відвідати виставку сучасних медичних товарів для контролю діабету.

 

Всесвітній день боротьби проти раку молочної залози: ініціативи Санофі заради здоров’я українок

20 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби проти раку молочної залози (РМЗ), щоб привернути суспільну увагу до цього захворювання, його профілактики і важливості раннього виявлення. Належний рівень поінформованості значно підвищує шанси пацієнтів на одужання.

 

Санофі в Україні продовжує реалізовувати ініціативу з оздоровлення дітей з діабетом

Санофі в Україні під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України продовжує підтримувати маленьких пацієнтів з діабетом, надаючи їм можливість пройти курс оздоровлення в одному з найкращих спеціалізованих санаторіїв – «Березовий гай» в Миргороді. Ця ініціатива є частиною масштабної програми Санофі - «Діабет. Допоможемо разом».

 

Оголошено результати Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом

2 червня 2016 року в парку ім. Т. Шевченка відбулося справжнє свято талантів та творчості, яке об’єднало юних художників з різних куточків України – церемонія нагородження переможців Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом.

 

Санофі в Україні запрошує до участі у Сьомому Всеукраїнському конкурсі малюнка серед дітей з цукровим діабетом

Санофі в Україні спільно з Асоціацією дитячих ендокринологів України оголошують старт Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, що проводиться з 2010 року в рамках довгострокової програми Санофі «Діабет. Допоможемо разом». Організатори запрошують маленьких художників поринути у світ творчості та натхнення, намалювавши роботу на одну із запропонованих тем: «Моя сім’я», «Мої друзі», «Моє майбутнє», «Мій край», «Мої фантазії», «Мої улюбленці».

 

Санофі Джензайм підтримала заходи, присвячені Міжнародному дню рідкісних захворювань

Санофи Джензайм присоединилась к Международному дню редких заболеваний

29 лютого відзначається Міжнародний день рідкісних захворювань, який має на меті поширення інформації про орфанні захворювання для підвищення рівня обізнаності та розуміння суспільством проблем, з якими стикаються пацієнти та їхні родини.

 

Санофі та ОХМАТДИТ продовжили співпрацю заради підтримки онкохворих дітей

Санофи и ОХМАТДЕТ продлили сотрудничество ради поддержки онкобольных детей

19 лютого компанія Санофі в Україні посилила співробітництво з Національною дитячою спеціалізованою клінічною лікарнею ОХМАТДИТ, підписавши Меморандум про взаєморозуміння. Документ визначає сфери партнерства між сторонами на наступний рік в напрямку психологічної підтримки та соціальної реабілітації дітей з онкогематологічними захворюваннями, які проходять лікування в ОХМАТДИТі, а також підвищення професійного рівня спеціалістів лікарні. В рамках Меморандуму Санофі сприятиме обладнанню класів для арт-терапії, а також наповненню бібліотеки книгами, аудіо- та відеоматеріалами, відповідно до потреб маленьких пацієнтів. Крім цього, компанія підтримуватиме освітні програми та конференції для фахівців лікарні, оскільки професійний рівень лікарів є одним з основних компонентів успішної терапії.

 

Всесвітній день боротьби проти раку: спільні проекти заради покращення показників ранньої діагностики

ВСЕМИРНЫЙ ДЕНЬ БОРЬБЫ ПРОТИВ РАКА: СОВМЕСТНЫЕ ПРОЕКТЫ РАДИ УЛУЧШЕНИЯ ПОКАЗАТЕЛЕЙ РАННЕЙ ДИАГНОСТИКИ

Щороку на початку лютого світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби проти раку, поширюючи інформацію про онкологічні захворювання, симптоми, можливі причини виникнення, а також важливість профілактики та ранньої діагностики. Хвороба, виявлена на ранній стадії, успішно піддається лікуванню. Кожної п’ятої смерті від раку можна запобігти, якщо діагностувати захворювання вчасно та пройти відповідну терапію1.

 

Санофі підтримує Всесвітній день боротьби з діабетом в Україні

Санофи поддерживает Всемирный день борьбы с диабетом в Украине

14 листопада відзначається Всесвітній день боротьби з діабетом, започаткований Міжнародною діабетичною федерацією та Всесвітньою організацією охорони здоров'я, для того, щоб привернути увагу мільйонів до проблеми діабету, підвищити рівень поінформованості населення та надати підтримку тим людям, які живуть з цією хворобою.

 

Санофі – надійний партнер у боротьбі з раком молочної залози в Україні

20 жовтня в Україні відзначається День боротьби з раком молочної залози – найпоширенішим онкологічним захворюванням серед українських жінок. На сьогодні доступ до сучасної діагностики є важливою складовою комплексного підходу у боротьбі з раком молочної залози, яка дозволяє вчасно виявити патологію, провести відповідну терапію і таким чином підвищити показники виживаності та продовжити тривалість життя пацієнтів.

 

Досягнення компанії Санофі у сфері корпоративної соціальної відповідальності відзначено в Індексі сталого розвитку Доу-Джонса

16 вересня 2015 р. компанія Санофі оголосила про те, що її діяльність у сфері корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) була відзначена в Індексі сталого розвитку Доу-Джонса. Дев’ятий рік поспіль Санофі входить до Світового індексу сталого розвитку Доу-Джонса (Dow Jones Sustainability Index – DJSI), найпрестижнішого серед інвесторів міжнародного рейтингу сталого розвитку. Вперше за свою історію Санофі стала однією з п’яти фармацевтичних компаній, що увійшли до Європейського індексу сталого розвитку Доу-Джонса (DJSI Europe).

Партнерство заради професійного розвитку майбутніх медичних фахівців: Санофі в Україні та Національний медичний університет імені О.О. Богомольця підписали Меморандум про взаєморозуміння

Санофі в Україні та Національний медичний університет імені О.О. Богомольця уклали Меморандум про взаєморозуміння, об’єднуючи зусилля у напрямку професійного розвитку майбутніх медичних спеціалістів України. Документ підписали Жан-Поль Шоер, Генеральний директор Санофі в Україні та Білорусі, і Катерина Амосова, ректор Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.

 

Санофі в Україні шостий рік поспіль підтримує проект по оздоровленню маленьких українців з діабетом

Санофі в Україні в рамках довгострокової програми «Діабет. Допоможемо разом» у партнерстві з Асоціацією дитячих ендокринологів України вшосте підтримала оздоровлення дітей з цукровим діабетом в одному з найкращих спеціалізованих санаторіїв в Україні «Березовий гай» в Миргороді.

 

Розширення співпраці заради здоров’я пацієнтів: Міністерство охорони здоров’я України та Санофі в Україні підписали Меморандум про взаєморозуміння

Міністерство охорони здоров’я України та Санофі в Україні підписали Меморандум про взаєморозуміння з метою посилення співробітництва для покращення надання медичного обслуговування населенню України. Меморандум про взаєморозуміння був підписаний Олександром Квіташвілі, Міністром охорони здоров’я України, та Жан-Полем Шоером, Генеральним директором Санофі в Україні та Білорусі.

 

Визнання дитячих талантів: оголошено переможців Шостого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом

29 травня 2015 р. юні художники з усіх куточків України з’їхалися до Києва на святкову церемонію нагородження переможців Шостого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, що відбулася напередодні Всесвітнього дня захисту дітей в парку ім. Тараса Шевченка.

 

Фіолетовий день: Партнерство заради підтримки людей з епілепсією

Щороку 26 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день підтримки людей з епілепсією («Фіолетовий день»). У цей день волонтери та всі небайдужі поширюють інформацію про епілепсію та першу допомогу людям із цим захворюванням. Часто через стигму та необізнаність суспільства про хворобу люди з епілепсією не можуть вести повноцінне життя.

 

Продовжуючи надавати підтримку за будь-яких обставин: стартував Шостий Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з діабетом

Санофі в Україні оголошує про початок Шостого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей із цукровим діабетом. Незважаючи на складні для країни часи, Санофі в Україні спільно з Асоціацією дитячих ендокринологів України продовжує підтримувати маленьких українців з діабетом та допомагати їм. Вже шостий рік поспіль конкурс надає можливість дітям з діабетом реалізовувати таланти, розвивати творчі здібності та через малюнок ділитися своїми емоціями та почуттями зі оточуючим світом.

 

Санофі в Україні – надійний партнер у боротьбі проти раку

У Всесвітній день боротьби проти раку, який відзначається на планеті 4 лютого, компанія Санофі в Україні прагне привернути увагу громадськості до цієї проблеми. Адже саме належна поінформованість населення про способи запобігання, ранню діагностику та лікування є однією з найбільш важливих складових для успішного подолання онкологічних захворювань.

 

Санофі в Україні підтримала проведення Фармакоекономічного Експертного Форуму «Доступ та забезпечення інсулінами пацієнтів з цукровим діабетом в Україні: нагальні проблеми та шляхи вирішення»

16 січня 2015 року в Києві відбувся Фармакоекономічний Експертний Форум «Доступ та забезпечення інсулінами пацієнтів з цукровим діабетом в Україні: нагальні проблеми та шляхи вирішення», організований Міжнародною діабетичною асоціацією України та Київським благодійним фондом «Діабетик».

 

Всесвітній день боротьби з діабетом в Україні: Спільні дії у відповідь на глобальний виклик

14 листопада увесь світ відзначає Всесвітній день боротьби з діабетом, започаткований Міжнародною діабетичною федерацією та Всесвітньою організацією охорони здоров'я. За останніми оцінками 382 млн осіб на планеті живуть з діабетом. До 2035 року їхнє число досягне 592 млн чоловік . За офіційними даними , 1 380 047 людей із цим захворюванням зареєстровано в Україні, і ця цифра невпинно зростає. Окрім того, кількість українців із недіагностованим діабетом в 3-4 рази перевищує число зареєстрованих хворих.

 

На варті здоров'я жінок: Санофі підтримала акцію з раннього виявлення раку молочної залози в Харкові

З нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку молочної залози (РМЗ) 20-29 жовтня 2014 року в Харкові за підтримки Санофі в Україні, провідної компанії в сфері боротьби з онкологічними захворюваннями, відбулась традиційна акція «Онко-Дозор». Її організаторами виступили Українська федерація боротьби проти раку та Громадська організація «Центр "Рівне право на життя"» в партнерстві з Харківською обласною радою.

"Перші кроки з діабетом" – новий інформаційний проект Санофі в Україні

Санофі в Україні, соціально-відповідальна компанія з багаторічним досвідом боротьби з діабетом, в рамках глобальної програми компанії «Діабет. Допоможемо разом» за підтримки Асоціації дитячих ендокринологів України запускає інформаційний проект «Перші кроки з діабетом», спрямований на допомогу та підтримку маленьких пацієнтів, у яких нещодавно діагностовано це захворювання.

 

Нові перемоги: соціальний проект з діабету та два препарати Санофі визнано найкращими в конкурсі "Панацея – 2014"

Діяльність Санофі в Україні щорічно отримує найвище визнання фахівців фармацевтичної індустрії в рамках Всеукраїнського конкурсу "Панацея". 2014 не став винятком: 18 вересня компанія здобула відразу три перемоги – за рецептурні препарати для лікування діабету 1-го і 2-го типу та для профілактики і лікування артеріальних і венозних тромбозів (номінація "Препарат року"), а також за проект "Діабет. Допоможемо разом" (номінація Соціальний проект в напрямку "діабет").

 

Санофі в Україні вже п’ять років поспіль забезпечує оздоровлення маленьких українців з діабетом

Санофі в Україні, провідна компанія у сфері охорони здоров’я, продовжує реалізацію проектів корпоративної соціальної відповідальності в рамках масштабної програми "Діабет. Допоможемо разом", і цього року вже п’ятий рік поспіль надає змогу дітям, які мають цукровий діабет, пройти курс оздоровлення в санаторії "Березовий гай" у Миргороді.

 

Санофі в Україні та ОХМАТДИТ продовжують співпрацю заради онкохворих дітей

20 червня 2014 року компанія Санофі в Україні продовжила партнерство з Національною дитячою спеціалізованою клінічною лікарнею ОХМАТДИТ, уклавши Меморандум про взаєморозуміння на 2014-2015 рр. Це означає, що дітки з онкогематологічними захворюваннями отримають таку необхідну для них психологічну допомогу разом із новою порцією дитячих іграшок, книг, аудіо- та відеоматеріалів, що регулярно наповнюватимуть Бібліотеку Санофі, а у фахівців ОХМАТДИТу з’явиться шанс підвищити свій професійний рівень завдяки спеціальним освітнім програмам.

 

Підтримати маленьких українців: Нагородження переможців 5-го Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом

30 травня 2014 року в Києві відбулась найбільш очікувана подія цієї весни для маленьких українців, які брали участь у П’ятому Всеукраїнському конкурсі малюнка серед дітей з цукровим діабетом. На території внутрішнього дворика Мистецького Арсеналу, що на вулиці Лаврська 12, пройшла Церемонія нагородженні переможців конкурсу – талановитих, неординарних та надзвичайно позитивних юних художників.

 

Фіолетовий день: ініціативи Санофі в Україні для поліпшення лікування та доступу до освіти дітей з епілепсією

26 березня 2014 р., у Всесвітній день боротьби з епілепсією, компанія Санофі в Україні підтримала проведення заходів, організованих Асоціацією батьків дітей з аутизмом і благодійним фондом «Відкрите Серце».

 

Створюючи майбутнє разом: стартував П’ятий ювілейний Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з діабетом

Ми раді повідомити про початок П’ятого ювілейного Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який щорічно організовується компанією Санофі під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України.

 

Діючи заради майбутнього: Санофі підтримала Всесвітній день боротьби з діабетом в Україні

13 - 14 листопада 2013 року компанія Санофі підтримала низку заходів, приурочених до Всесвітнього дня боротьби з діабетом, який у цьому році проходить під гаслом «Діабет: Захистимо наше майбутнє».

 

Відповідальний бізнес Санофі – ще один крок до покращення лікування діабету в Україні

12-13 жовтня в Києві відбувся IV Фармако-економічний форум «Оцінка технологій охорони здоров’я. Фармако-економічні аспекти цукрового діабету», який став уже традиційним заходом Санофі в Україні. Метою форуму є покращення професійної поінформованості спеціалістів сфери охорони здоров’я України, зокрема у перевагах застосування інсулінотерапії при діабеті 2-го типу. Захід відбувся під егідою Міністерства охорони здоров’я України та за сприяння Асоціації ендокринологів України і Благодійного фонду «За безпечну медицину».

 

Подвійне визнання: Санофі стала кращою міжнародною фармацевтичною компанією та кращим роботодавцем року в Україні

18 вересня 2013 року під час урочистої церемонії нагородження переможців щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі в Україні «Панацея-2013» Санофі було визнано найкращою міжнародною фармацевтичною компанією року. Цю почесну нагороду вже другий рік поспіль Санофі в Україні отримала за займану частку на ринку, її приріст, обсяг і динаміку продажів, репутацію компанії як серед лікарів, так і серед фармацевтів.

 

«Малюй для здоров’я»: Санофі запускає Facebook-додаток, який підвищить обізнаність про стиль життя з діабетом і його контроль в Україні

11 вересня Санофі в Україні запустила інноваційний цифровий проект, який є прикладом корпоративної соціальної відповідальності компанії в напрямку підтримки людей з діабетом. Це унікальний у своєму роді інтерактивний додаток у соціальній мережі Facebook, спеціально розроблений для того, щоб допомогти дітям з діабетом, їхнім сім'ям, родичам, друзям і всьому суспільству покращити обізнаність про цю хворобу і її контроль.

 

Санофі продовжила добру традицію оздоровлення українських дітей з діабетом в санаторії «Березовий гай»

Четверте літо поспіль понад 60 українських дітей з цукровим діабетом пройшли двотижневий курс оздоровлення завдяки ініціативі Корпоративної Соціальної Відповідальності Санофі. Програма оздоровлення втілюється за сприяння Асоціації дитячих ендокринологів України та в рамках глобальної кампанії «Діабет. Допоможемо разом». Cанаторно-курортне лікування діти традиційно проходять в одному з найкращих профільних санаторіїв – «Березовий гай» у м. Миргород.

 

Спільними зусиллями – проти підробки ліків: Санофі Україна уклала Протокол про наміри з Держлікслужбою України

18 червня 2013 року Санофі в Україні здійснила безпрецедентний крок в рамках стратегії корпоративної соціальної відповідальності Групи в напрямку боротьби з фальсифікованими лікарськими засобами, які становлять реальну загрозу здоров’ю та життю пацієнтів. У цей день було підписано Протокол про наміри з Державною службою України з лікарських засобів – перший такого роду проект державно-приватного партнерства, який визначає галузі співробітництва між Санофі та Держлікслужбою у сфері контролю якості та безпеки лікарських засобів. Документ підписали голова Держлікслужби Олексій Соловйов та Генеральний директор Санофі в Україні і Білорусі Жан-Поль Шоєр.

 

Завершився Четвертий Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з діабетом – вітаємо переможців!

Четвертий Всеукраїнський конкурс малюнка, як один із проектів корпоративної соціальної відповідальності компанії Санофі, започаткованого в партнерстві з Асоціацією дитячих ендокринологів України, закінчився святковою урочистою церемонією нагородження переможців, яка відбулася напередодні Дня захисту дітей на головній площі країни – Майдані Незалежності.

 

Інсуман СолоСтар розширює можливості інсулінотерапії для пацієнтів із цукровим діабетом

25 травня за підтримки ТОВ “Санофі-Авентіс Україна”, Асоціації ендокринологів України та благодійного фонду “За безпечну медицину” відбулась Перша міждисциплінарна науково-практична конференція “Мультидисциплінарний підхід в лікуванні та профілактиці ускладнень у пацієнтів з діабетом 2 типу. Нові можливості інсулінотерапії”.

Проблема цукрового діабету завдяки багатогранності макро- та мікросудинних ускладнень виходить за межі сугубо ендокринології, об’єднуючі багато суміжних спеціальностей. Саме тому, в конференції взяли участь як провідні ендокринологи України, так і відомі спеціалісти з кардіології, хірургії та кардіологи офтальмології. Учасники конференції обговорили сучасну статистику цукрового діабету в України та його ускладнень, підходи до діагностики та лікування ускладнень.

 

Підтримка талантів заради майбутнього: стартував Четвертий Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

Традиційно на початку весни діти з цукровим діабетом мають унікальну можливість проявити свої художні таланти, взявши участь у щорічній ініціативі компанії Санофі в Україні, яка проходить в рамках глобальної програми «Діабет. Допоможемо разом». Як соціально відповідальна компанія, яка дбає про поліпшення життя пацієнтів, Санофі організувала цей проект під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України для того, щоб сприяти розвитку творчих здібностей дітей та підвищенню якості життя маленьких пацієнтів.

 

У Всесвітній день онкохворої дитини Санофі в Україні підписала Меморандум про взаєморозуміння з найбільшою дитячою лікарнею країни

15 лютого 2013 р. компанія Санофі в Україні зробила черговий найважливіший крок заради допомоги онкохворим пацієнтам, підписавши Меморандум про взаєморозуміння з Національною дитячою спеціалізованою клінічною лікарнею ОХМАТДИТ. Цей знаковий документ, підписаний Жан-Полем Шоєром, Генеральним директором Санофі в Україні, та Юрієм Гладушем, головним лікарем ОХМАТДИТу, визначає напрямки допомоги з боку Санофі дітям, які перебувають на стаціонарному лікуванні в онкогематологічному відділенні цієї лікарні.

 

Санофі спільно з Всеукраїнською асоціацією захисту прав пацієнтів «Здоров’я нації» провели прес-конференцію «Рак: руйнування міфів» з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку

У Всесвітній день боротьби проти раку Всеукраїнська асоціація захисту прав пацієнтів «Здоров’я нації» та компанія Санофі в Україні за підтримки Міністерства охорони здоров’я України провели прес-конференцію «Рак: руйнування міфів», у якій взяли участь представники медичної спільноти, державних органів охорони здоров’я, громадських та пацієнтських організацій. Учасники прес-конференції обговорили загальну ситуацію із онкозахворюваністю в країні, необхідність своєчасного звернення до лікаря, роль громадськості у покращенні діагностики та лікуванні раку.

 

Санофі підтримала Всесвітній день боротьби з діабетом в Україні: Голос кожного – заради майбутнього

В рамках Всесвітнього дня боротьби з діабетом, який відзначається на планеті 14 листопада і в цьому році пройшов під гаслом «Голос кожного – заради майбутнього», компанія Санофі в Україні, як партнер Міжнародної Діабетичної Федерації (IDF), в черговий раз виступила ініціатором низки тематичних заходів.

 

За підтримки Санофі відбувся ІІІ Фармакоекономічний форум з діабетології

23-24 вересня за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та за участі відомих європейських експертів і українських спеціалістів пройшов ІІІ Фармакоекономічний форум «Основи економічної оцінки охорони здоров’я. Фармакоекономічні аспекти цукрового діабету». Цей захід проводиться вже третій рік поспіль в рамках глобальної програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом».

 

Санофі – найкраща іноземна фармацевтична компанія в Україні!

За результатами Щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі «Панацея-2012», Санофі в Україні перемогла в номінації «Іноземний виробник» та була названа найкращою іноземною фармацевтичною компанією року! Про це стало відомо 7 вересня 2012 року під час урочистої церемонії нагородження конкурсу «Панацея-2012» в Палаці «Україна».

 

Санофі – взірець соціально відповідальної компанії в Україні

7 вересня 2012 р. в рамках Щорічного конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі “Панацея-2012” відбулася прес-конференція на тему “Шляхом відповідального бізнесу. Практики та перспективи розвитку соціальної відповідальності фармацевтичного бізнесу в Україні”. Під час цього заходу компанія Санофі в Україні презентувала свої численні проекти з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ), які орієнтовані на сталий розвиток і реалізуються у таких чотирьох напрямках, як турбота про пацієнтів та співробітників, етична поведінка та піклування про довкілля.

 

Санофі втретє допомагає оздоровитися українським дітям з цукровим діабетом

Компанія Санофі продовжила традицію оздоровлення українських дітей з цукровим діабетом в одному з найкращих спеціалізованих санаторіїв країни «Березовий гай» в Миргороді в рамках своєї глобальної програми «Діабет. Допоможемо разом». Цього літа путівки в санаторій отримали майже 60 маленьких пацієнтів відділень ендокринології з різних регіонів країни, в тому числі – переможці Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який щорічно проводиться Санофі в партнерстві з Асоціацією дитячих ендокринологів України.

 

Конкурс дитячого малюнка: визначено наших переможців!

Компанія Санофі завершила проведення Конкурсу дитячого малюнка серед дітей із цукровим діабетом і оголосила імена 12 його переможців. Ми вкотре переконалися, наскільки талановиті наші юні художники: кожен малюнок, надісланий на конкурс, був унікальним та відображав неповторний внутрішній світ дитини.

 

За підтримки Санофі в Ужгороді відкрито Школу медико-соціальної адаптації для хворих на цукровий діабет

22 травня в Ужгороді, на базі Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А. Новака, відкрилася Школа медико-соціальної адаптації для хворих на цукровий діабет.

 

Стартував Третій всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цукровим діабетом

19 березня 2012 року, в рамках глобальної програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом», розпочався Третій всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цукровим діабетом. Конкурс, що проходить під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України, покликаний сприяти реалізації творчих здібностей дітей і покращенню якості життя маленьких пацієнтів з діабетом.

 

Разом заради дітей: компанія Джензайм у складі Санофі підтримала відзначення Міжнародного дня рідкісних захворювань в Україні

Київ, 1 березня 2012 р. – Компанія Джензайм у складі Санофі, провідна біотехнологічна компанія світу, підтримала відзначення Міжнародного дня рідкісних захворювань в Україні з метою привернути увагу суспільства до нагальних проблем лікування і зростаючих потреб дітей і дорослих пацієнтів, які страждають на рідкісні хвороби.

 

Об’єднання зусиль у боротьбі проти раку: Санофі ініціює співпрацю заради життя

4 лютого на планеті відзначають Всесвітній день боротьби проти раку – хвороби, надзвичайно актуальної для українського суспільства. Адже онкологічні захворювання є другою причиною смертності в нашій країні, а ризик захворіти на рак має кожен третій чоловік та кожна п’ята жінка. На обліку онкологічних установ перебуває близько 1 мільйона наших співгромадян, і щорічно реєструється понад 160 тисяч нових випадків раку. Як лідер в галузі охорони здоров’я, який має довготривалий глобальний досвід у боротьбі з раком, Санофі постійно реалізує заходи, спрямовані на допомогу пацієнтам та їхнім сім’ям, допомагає підвищити рівень обізнаності суспільства щодо раку та ініціює об’єднання зусиль державних органів охорони здоров’я, представників медичної і фармацевтичної спільнот, благодійних фондів та асоціацій пацієнтів у боротьбі з цим складним захворюванням.

 

Компанія Санофі в Україні провела неформальний прес-ланч для журналістів по результатах 2011 і планах на 2012 рік

14 грудня 2011 г. компанія Санофі в Україні провела черговий прес-ланч в рамках свого Прес-клубу «Фокус на здоров'я», який відвідали близько 20 представників провідних ділових, спеціалізованих видань та інформагенцій країни. У дружній неформальній обстановці учасники прес-ланчу отримали можливість обговорити попередні результати глобальної діяльності Санофі в 2011 році, досягнення компанії в Україні, а також плани на 2012 рік.

 

Компанія Санофі в Україні відзначила Всесвітній День Діабету: кожний крок – разом заради контролю над хворобою

Все більшій кількості українців з діабетом, їхнім родичам і друзям необхідна достовірна інформація про хворобу, турбота, підтримка та повсякденна допомога професіоналів. Відповідаючи на цей виклик сучасності, компанія Санофі в Україні в черговий раз започаткувала і підтримала цілий ряд цікавих заходів та унікальних ініціатив, приурочених до Всесвітнього Дня Діабету, який відзначається 14 листопада. До участі в них цього року компанії вдалося залучити ще більше людей – представників державних органів та місцевої влади, асоціацій пацієнтів і професіоналів у сфері охорони здоров'я, звичайних громадян і ЗМІ. Кожний із заходів Санофі зробив важливий внесок у залучення уваги широкої громадськості до проблеми цукрового діабету, у поліпшення обізнаності про нього і шляхи запобігання цій хворобі, а також підбадьорив людей з діабетом в їхній щоденній боротьбі з хворобою.

 

Важлива інформація: Тимчасове обмеження поставок препарату Епайдра® в картриджах по 3 мл

Генеральний директор Санофі в Україні Жан-Поль Шоєр – Топ-менеджер року!

8 вересня 2011 р. у Національному Палаці мистецтв «Україна», за підтримки Міністерства охорони здоров’я та Державної інспекції контролю якості лікарських засобів, відбулася урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу професіоналів фармацевтичної галузі України «Панацея-2011». Під час церемонії Топ-Менеджером року в номінації «Персона року» було оголошено Генерального директора Санофі в Україні Жан-Поля Шоєра. Сильними сторонами Топ-менеджера – 2011 були названі бізнес-результативність, корпоративна культура та управлінський потенціал. Окрім того, компанія Санофі в Україні вкотре продемонструвала прекрасні результати, отримавши одразу декілька нагород за свої безрецептурні та рецептурні препарати, які вже традиційно визнаються найкращими на ринку, підтверджуючи найвищу довіру до них українських споживачів, і з року в рік отримують заслужені нагороди в таких популярних конкурсах, як «Фаворити Успіху» та «Панацея».

 

Санофі в Україні представила першу упаковку інсуліну Інсуман®, вироблену в Україні в партнерстві з компанією «Фарма Лайф»

6 вересня 2011 р. в Києві відбулася прес-конференція, присвячена запуску виробництва інсуліну Інсуман® в Україні в рамках глобальної програми Санофі «Діабет. Допоможемо разом». Локалізація виробництва Інсуману® здійснюється в рамках партнерства ТОВ «Санофі-Авентіс Україна» з ТОВ «Фарма Лайф», одним із провідних виробників лікарських препаратів в Україні, на пакувальній лінії компанії «Фарма Лайф» у Львові.

 

Компанія санофі-авентіс Україна нагородила переможців Другого всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей із цукровим діабетом

1 червня 2011 року, в Міжнародний день захисту дітей, на Майдані Незалежності в Києві відкрилася виставка робіт учасників Другого всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей із цукровим діабетом, а також відбулася святкова церемонія нагородження маленьких переможців конкурсу. Автори 12 найкращих малюнків у винагороду за свій талант отримали можливість відпочити і оздоровитися у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у Миргороді.

 

Безрецептурні препарати санофі-авентіс – на вершині споживчих симпатій. Но-Шпа, Фестал, Піносол, Ессенціалє Форте Н та Магне-В6 здобули чергову перемогу на Конкурсі «Фаворити Успіху – 2010»

27 травня 2011 року у концерт-холі «FreeДом» відбулася 8-ма урочиста церемонія нагородження торгових марок – переможців Конкурсу «Фаворити Успіху – 2010». Компанія санофі-авентіс Україна вкотре продемонструвала чудові результати, отримавши шість нагород у категорії «Безрецептурні препарати». Но-шпа, Піносол, Фестал, Магне-В6 та Ессенціалє Форте Н визнані найпопулярнішими безрецептурними препаратами в Україні та Фаворитами Успіху.

 

Розпочато Другий всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

8 квітня 2011 року, в рамках програми санофі-авентіс «Діабет. Допоможемо разом», проходитиме Другий всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом. Минулорічний спільний проект компанії санофі-авентіс та Асоціації дитячих ендокринологів України отримав настільки схвальні відгуки української спільноти і засобів масової інформації та здобув таку велику кількість прихильників серед маленьких пацієнтів, що не міг не отримати свого продовження і цього року.

У період з 8 по 28 квітня 2011 року, під час візиту до лікаря-ендокринолога, діти, що хворіють на цукровий діабет, разом зі своїми батьками зможуть дізнатися інформацію про умови участі у конкурсі та передати лікареві малюнки на одну або декілька запропонованих тематик.
Переможців конкурсу буде оголошено 1 червня – у Міжнародний день захисту дітей, під час відкритої виставки дитячих робіт на головній площі країни у м. Києві.
Деталі конкурсу дізнавайтесь за наступним посиланням:

 

Санофі-авентіс відкрила фотовиставку «Кожен день – твій!» присвячену людям з діабетом

11 листопада, напередодні Всесвітнього Дня Діабету, санофі-авентіс спільно з Українською Діабетичною Федерацією, відкрила виставку робіт відомих українських фотографів, присвячену людям з діабетом. Фотовиставка є частиною глобальної програми «Діабет. Допоможемо разом», що має на меті покращення якості життя людей, хворих на цукровий діабет.

 

«Кожен день - твій!»: санофі-авентіс розпочинає фотопроект присвячений людям із діабетом

Фармацевтична компанія санофі-авентіс спільно з Українською діабетичною федерацією у рамках програми «Діабет. Допоможемо разом» розпочинає фотопроект «Кожен день -твій!».
Напередодні Всесвітнього дня діабету 5 відомих українських фотографів презентують широкій громадськості своє бачення життя людей із діабетом. У рамках виставки будуть експонуватися найкращі фотороботи учасників проекту, кожен з яких прожив один день разом із людиною, що має діабет. Фотографії фотомитців розкриють глядачам особливий спосіб життя пересічних людей, що знайшли в собі сили приборкати хворобу, познайомлять з їхнім світовідчуттям, яке обертається навколо тези: життя продовжується за будь-яких умов – кожен день належить тобі!

 

Мультак® в Україні: перші українські пацієнти розпочали лікування інноваційним препаратом санофі-авентіс

На початку липня 2010 року, після 20-річних фундаментальних досліджень санофі-авентіс у сфері аритмології, українські пацієнти отримали доступ до інноваційних методів лікування фібриляції передсердь.

 

Компанія санофі-авентіс допомагає дітям з діабетом покращувати здоров’я в санаторії «Березовий гай»

В рамках програми «Діабет. Допоможемо разом» компанія санофі-авентіс та Асоціація дитячих ендокринологів України дали можливість літнього відпочинку дітям з цукровим діабетом, котрі пройшли навчання у Школах самоконтролю в своїх містах.

 

Санофі-авентіс вживає заходів для подолання епідемії туберкульозу в Україні

2 червня 2010 року компанія санофі-авентіс в Україні разом з Фундацією «Громадський рух Українці проти туберкульозу» провели в Києві Круглий стіл «Здолаємо туберкульоз разом» за участі представників Міністерства охорони здоров’я України, представників громадських організацій та медиків.

 

У День захисту дітей на Майдані Незалежності було відкрито виставку дитячих малюнків

1 червня в Києві відбулась церемонія нагородження переможців «Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка» - спільного проекту компанії санофі-авентіс та Асоціації дитячих ендокринологів України.

 

Команда санофі пастер Україна переїжджає до офісу санофі-авентіс

17 травня 2010 р. до команди санофі-авентіс долучилися співробітники українського офісу санофі пастер. Тим самим завершено фактичний процес об’єднання всіх українських локальних підрозділів компанії під одним дахом – інноваційні продукти, безрецептурні медпрепарати, генерики та вакцини.

 

Безрецептурні препарати санофі-авентіс – вибір №1 українських споживачів

Препарат Ессенціале – бренд №1 на ринку безрецептурних
препаратів України, Но-шпа - найрозповсюдженіший спазмолітик,
Фестал – посідає друге місце на ринку ензимів України, Магне В6 – безперечний лідер серед препартів, що містять магній, а також Маалокс та Піносол є одними із найпопулярніших безрецептурних медичних засобів серед українців. Про це стало відомо на Сьомій урочистій церемонії нагородження переможців Конкурсу «Фаворити Успіху–2009», яка відбулася 12 травня у концерт-холі «FreeДом».

 

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка

8 квітня, 2010 р. компанія санофі-авентіс, ініціатор проекту «Діабет. Допоможемо разом», за підтримки Асоціації дитячих ендокринологів України запрошує маленьких пацієнтів, які регулярно відвідують лікаря-ендокринолога, взяти участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка серед дітей, хворих на діабет.

Конкурс триватиме з 8 квітня до 10 травня 2010 р. – у цей час діти, які регулярно відвідують лікарів-ендокринологів, та їхні батьки зможуть отримати у своїх лікарів інформацію про умови конкурсу, заповнити відповідну анкету та передати лікареві один або декілька малюнків на тему: «Моя родина», «Мої друзі», «Моє майбутнє», «Мій край», «Мій улюблений герой», «Домашні улюбленці».

Переможців конкурсу буде оголошено 1 червня 2010 р. – у Міжнародний день захисту дітей. Дитячі роботи буде оцінювати журі конкурсу, до складу якого зокрема увійдуть Жан-Поль Шоєр, генеральний директор санофі-авентіс в Україні, та Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України, президент Асоціації дитячих ендокринологів України. 12 переможців конкурсу (по 2 у кожній номінації) отримають у подарунок від санофі-авентіс ноутбуки, за допомогою яких вони зможуть ще більше спілкуватись, навчатись та творити. Крім того, їхні роботи стануть ілюстраціями для річного календаря на найближчий рік. Із роботами учасників можна буде ознайомитись під час відкритої виставки дитячих робіт 1 червня у центрі Києва.

 

Група санофі-авентіс в Україні об`єднує свої підрозділи в новому інтегрованому офісі

26 лютого відбувся урочистий прийом з приводу відкриття нового офісу Групи санофі-авентіс в Україні, на якому відзначили об'єднання всіх локальних підрозділів Групи, серед яких: інноваційні продукти, безрецептурні медпрепарати, генерики та вакцини. Відповідно до корпоративної політики подальшого зміцнення позицій Групи на українському ринку як різнопланового світового лідера у сфері охорони здоров'я, прийом відбувся у новому ультрасучасному офісі в центрі Києва.

 

Санофі-авентіс та Зентіва - відтепер в єдиному офісі

На початку грудня 2009 року нещодавно об’єднана компанія санофі-авентіс Зентіва переїхала до нового офісу у бізнес-центрі Prime, що знаходиться на вулиці Жилянській, 48-50а.

Відтепер команда об’єднаної компанії працюватиме разом, що дозволить оптимізувати внутрішні бізнес-процеси та підвищити продуктивність праці з метою досягнення абсолютного лідерства у галузі фармацевтики в Україні.

 

Пацієнти – у серці об’єднання санофі-авентіс і Зентіва в Україні

Процес, який розпочався на перших об’єднаних зборах співробітників санофі-авентіс та Зентіва у липні, гідно завершився 22 вересня проведенням прес-конференції та урочистого прийому з нагоди успішного об’єднання двох компаній.

 

Конкурс «КРАЩИЙ КУЛІНАРНИЙ РЕЦЕПТ З ФЕСТАЛОМ»

Компанія санофі-авентіс оголошує про завершення конкурсу серед усіх жителів України на кращий рецепт та фотографію кулінарної страви «Кращий кулінарний рецепт з Фесталом».

 

Компанія “санофі-авентіс Україна” провела з’їзд першого в Україні Клубу гастроентерологів

Понад 90 талановитих терапевтів і гастроентерологів з усієї України з’їхались до Києва 27-29 березня для участі в першому з’їзді Клубу гастроентерологів, що проводився за спонсорства компанії „санофі-авентіс Україна”. Організатором події, яка пройшла у приміщенні готелю „Редіссон САС” у центрі Києва, виступив відділ безрецептурних препаратів компанії.

Конкурс «КРАЩИЙ КУЛІНАРНИЙ РЕЦЕПТ З ФЕСТАЛОМ»

Компанія санофі-авентіс оголошує про початок конкурсу серед усіх жителів України на кращий рецепт та фотографію кулінарної страви.