Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Генеричні препарати

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Зентіва

Компанія Зентіва, що входить до складу Групи Санофі як її європейський напрямок з виробництва генеричних препаратів, є третьою за величиною та першою за темпом розвитку компанією з виробництва генеричних препаратів в Європі. Наразі компанія здійснює діяльність на на більш ніж 50 ринках та має цільову групу, що налічує приблизно 800 мільйонів людей. Компанія Зентіва займає ведучі позиції на фармацевтичних ринках Чеської Республіки, Румунії, Словаччини та Туреччини, а також успішно розширює свою діяльність на інших ринках Західної, Центральної та Східної Європи.

Широкий асортимент препаратів охоплює основні терапевтичні напрямки: кардіоваскулярні захворювання, захворювання дихальної системи, урологія, біль, здоров’я жінок, інфекційні та грибкові захворювання, центральна нервова система, шлунково-кишкові захворювання.

Компанія Зентіва має чотири основні заводи в Центральній та Східній Європі, які надають їй можливість швидко та ефективно виробляти і постачати продукцію на всі ринки, на яких вона здійснює свою діяльність. Зентіва підтримує найвищі стандарти якості та безпеки продуктів на всіх виробничих та постачальних лініях. На сучасному обладнанні компанії працюють майже 6000 працівників та щорічно виробляється 500 мільйонів одиниць продукції, завдяки чому Зентіва є одним з найбільших виробників фармацевтичних препаратів в Європі.

Більш детальну інформацію щодо препаратів читайте на сайті компанії

 

Оновлено: 26 червень 2014

Баннер :