Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Корпоративна Соціальна Відповідальність

Санофі є провідною компанією у сфері охорони здоров’я з глибокими моральними зобов'язаннями. Ми виходимо за межі забезпечення якісними інноваційними та доступними препаратами, підтримуючи пацієнтів та медичних працівників в управлінні захворюваннями. Працювати етично та відповідально є частиною нашої ДНК. Надання допомоги, як у надзвичайних ситуаціях, так і на щоденній основі, означає вихід за рамки наших безпосередніх обов’язків захищати і служити якомога більшій кількості людей.

Дізнайтеся більше про проекти з корпоративної соціальної відповідальності Санофі в Україні за цим посиланням.

 

Cанофі в Україні продовжує реалізовувати програму з підтримки та оздоровлення дітей із діабетом

10-23 липня завдяки підтримці Санофі в Україні та сприянню Асоціації дитячих ендокринологів України 30 дітей із цукровим діабетом 1 типу оздоровилися у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород. Проект реалізовується в рамках довгострокової соціальної програми Санофі «Діабет. Допоможемо разом».

 

Тиск під контролем. Санофі підтримала «Дні гіпертензії» у чотирьох містах України

За підтримки Санофі в Україні у червні та липні 2017 року у Києві, Дніпрі, Одесі та Львові відбулися «Дні гіпертензії». Ці інформаційно-освітні заходи покликані привернути увагу населення до важливості контролю артеріального тиску та профілактики серцево-судинних захворювань, зокрема гіпертензії.

 

Санофі в Україні нагородила переможців Восьмого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом

2 червня 2017 року в парку ім. Т. Шевченка відбулося свято для юних українців та їхніх родин - церемонія нагородження переможців Восьмого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом.

Санофі долучається до вирішення проблеми цукрового діабету в Україні

Санофі підтримала Всесвітній день боротьби з діабетом в Україні, який відзначається 14 листопада, і традиційно виступила партнером ряду ініціатив Міжнародної Діабетичної Асоціації України. Серед них – масштабний спеціалізований захід в Українському домі. Усі гості могли безкоштовно пройти медичне обстеження та перевірити рівень цукру, взяти участь у майстер-класах для пацієнтів та фахівців у сфері охорони здоров’я, а також відвідати виставку сучасних медичних товарів для контролю діабету.

 

Всесвітній день боротьби проти раку молочної залози: ініціативи Санофі заради здоров’я українок

20 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби проти раку молочної залози (РМЗ), щоб привернути суспільну увагу до цього захворювання, його профілактики і важливості раннього виявлення. Належний рівень поінформованості значно підвищує шанси пацієнтів на одужання.

 

Санофі в Україні продовжує реалізовувати ініціативу з оздоровлення дітей з діабетом

Санофі в Україні під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України продовжує підтримувати маленьких пацієнтів з діабетом, надаючи їм можливість пройти курс оздоровлення в одному з найкращих спеціалізованих санаторіїв – «Березовий гай» в Миргороді. Ця ініціатива є частиною масштабної програми Санофі - «Діабет. Допоможемо разом».

 

Санофі та ОХМАТДИТ продовжили співпрацю заради підтримки онкохворих дітей

Санофи и ОХМАТДЕТ продлили сотрудничество ради поддержки онкобольных детей

19 лютого компанія Санофі в Україні посилила співробітництво з Національною дитячою спеціалізованою клінічною лікарнею ОХМАТДИТ, підписавши Меморандум про взаєморозуміння. Документ визначає сфери партнерства між сторонами на наступний рік в напрямку психологічної підтримки та соціальної реабілітації дітей з онкогематологічними захворюваннями, які проходять лікування в ОХМАТДИТі, а також підвищення професійного рівня спеціалістів лікарні. В рамках Меморандуму Санофі сприятиме обладнанню класів для арт-терапії, а також наповненню бібліотеки книгами, аудіо- та відеоматеріалами, відповідно до потреб маленьких пацієнтів. Крім цього, компанія підтримуватиме освітні програми та конференції для фахівців лікарні, оскільки професійний рівень лікарів є одним з основних компонентів успішної терапії.

 

Фіолетовий день: Партнерство заради підтримки людей з епілепсією

Щороку 26 березня світова спільнота відзначає Всесвітній день підтримки людей з епілепсією («Фіолетовий день»). У цей день волонтери та всі небайдужі поширюють інформацію про епілепсію та першу допомогу людям із цим захворюванням. Часто через стигму та необізнаність суспільства про хворобу люди з епілепсією не можуть вести повноцінне життя.

 

Підтримати маленьких українців: Нагородження переможців 5-го Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з діабетом

30 травня 2014 року в Києві відбулась найбільш очікувана подія цієї весни для маленьких українців, які брали участь у П’ятому Всеукраїнському конкурсі малюнка серед дітей з цукровим діабетом. На території внутрішнього дворика Мистецького Арсеналу, що на вулиці Лаврська 12, пройшла Церемонія нагородженні переможців конкурсу – талановитих, неординарних та надзвичайно позитивних юних художників.

 

П’ятивалентна педіатрична вакцина виробництва компанії «Шанта» отримала попередню кваліфікацію Всесвітньої організації охорони здоров'я

5 травня 2014 року Санофі Пастер, підрозділ вакцин компанії Санофі (EURONEXT: SAN і NYSE: SNY), оголосив про те, що його п’ятивалентна педіатрична вакцина Shan5™, розроблена і вироблена дочірньою компанією "Шанта Біотекнікс" (Shantha Biotechnics) у м. Хайдарабад, Індія, отримала статус попередньої кваліфікації від Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ).

 

Більше 3 мільйонів дітей були ознайомлені із засобами для боротьби з малярією

Завдяки програмі інформування громадськості «Школярі проти малярії», яка є ініціативою Санофі і тісно пов’язана з програмами контролю малярії у країнах Африки, вчителі тепер мають у своєму розпорядженні спеціалізовані інструменти для інформування дітей про небезпеку цього захворювання. Завдання програми – допомогти дітям зрозуміти, що таке малярія, і дати їм можливість висловитися з цього питання.

 

Забуті тропічні хвороби: понад 170 000 пацієнтів отримали лікування

Санофі бере участь у боротьбі із забутими тропічними хворобами, що вражають близько мільярда людей у всьому світі. Зокрема, наші зобов’язання підкріплені партнерством із Всесвітньою організацією охорони здоров'я, що триває з 2001 року. Завдяки нашим спільним зусиллям, більше 20 мільйонів людей, які живуть в районах високого ризику, пройшли скринінг сонної хвороби, яка є смертельною за відсутності лікування, а понад 170 000 людей, у яких діагностували цю хворобу, отримали лікування. Разом з державними та приватними партнерами Санофі підписала Лондонську декларацію, яка спрямована на викорінення десяти забутих тропічних хвороб до 2020 року.

 

Санофі Пастер та Фонд Білла і Мелінди Гейтс працюють разом над відкриттям нових вакцин

На засіданні у Ріо-де-Жанейро, присвяченому темі "Глобальні виклики охорони здоров'я", компанія Санофі Пастер оголосила про своє партнерство з Фондом Білла і Мелінди Гейтс з питань дослідження та розробки нових платформ і методів заради знаходження ефективних і доступних вакцин, особливо у сфері глобальної охорони здоров'я. Партнерство створює офіційний механізм, за допомогою якого Фонд Гейтса може безпосередньо співпрацювати з Санофі Пастер та іншими фармацевтичними компаніями з виробництва вакцин для поліпшення профілактики захворювань у всьому світі.

 

За сім років діяльності відбувся прогрес у боротьбі з раком серед дітей

У партнерстві з Міжнародним союзом по боротьбі з онкологічними захворюваннями (UICC), програма підготовки Sanofi Espoir «My Child Matters» з 2006 року веде боротьбу з раком серед дітей в 26 країнах. На саміті світових лідерів у боротьбі з онкологічними захворюваннями в м. Кейптаун Sanofi Espoir та Міжнародне товариство дитячої онкології спільно організували сесію з питань онкологічних захворювань серед дітей під назвою «Прийняти виклик у сучасній Африці». Сесія дала можливість згуртувати державні органи та їхніх партнерів навколо питання термінового та організованого надання лікування та загальної підтримки дітям, хворим на рак в Африці.

 

Connecting Midwives: безпрецедентна міжнародна платформа обміну

"Connecting Midwives" – ініціатива фонду Sanofi Espoir у партнерстві з Міжнародною конфедерацією акушерок, що представляє собою он-лайн форум для обміну професійною практикою, ідеями, проектами та інноваціями серед акушерок, в якій би країні світу вони не знаходилися. Її цілі полягають у зниженні смертності серед матерів та новонароджених, а також поліпшенні здоров'я жінок, новонароджених та сімей, особливо у найменш забезпечених регіонах світу.
Санофі у партнерстві з чотирма великими професійними організаціями також підтримує аналогічний форум для іншої категорії медичних працівників, медсестер, в рамках програми "Connecting Nurses".

 

«Підроблені ліки, справжня загроза»

Забезпечення якості та безпеки нашої продукції є невід'ємним елементом доступу до медичного обслуговування. Санофі розробила веб-сайт і мобільний додаток для підвищення обізнаності громадськості про небезпеку підроблених ліків та надає консультації, як уникнути їх купівлі. Крім того, Санофі підготувала відео, яке показували пасажирам рейсів Air France.

 

Досягнення компанії Санофі відзначені двома міжнародними рейтинговими індексами

19 вересня 2013 р. компанія Санофі (EURONEXT: SAN та NYSE: SNY) оголосила про те, що її діяльність у сфері корпоративної соціальної відповідальності (КСО) була відзначена у двох міжнародних рейтингових індексах. Вже сьомий рік поспіль Санофі відзначено в Індексі сталого розвитку Доу-Джонса (DJSI World), найповажнішому серед інвесторів індексові сталого розвитку. Санофі є однією з шести фармацевтичних компаній, що входять до індексу DJSI World. Також Санофі входить до Індексу розкриття даних по впливу на клімат (CDLI), причому показник компанії покращився у порівнянні з минулим роком.