Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Санофі спільно з Всеукраїнською асоціацією захисту прав пацієнтів «Здоров’я нації» провели прес-конференцію «Рак: руйнування міфів» з нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку

 

4 лютого 2013 р. у Всесвітній день боротьби проти раку Всеукраїнська асоціація захисту прав пацієнтів «Здоров’я нації» та компанія Санофі в Україні за підтримки Міністерства охорони здоров’я України провели прес-конференцію «Рак: руйнування міфів», у якій взяли участь головний позаштатний спеціаліст Департаменту охорони здоров’я КМДА з онкології Дмитро Осинський, завідуюча відділенням онкогематології Національного інституту раку Тетяна Каднікова,  голова правління Всеукраїнської асоціації захисту прав пацієнтів «Здоров’я нації» Валентина Очеретенко, генеральний директор ТОВ «Санофі-Авентіс Україна» Жан-Поль Шоєр, головний  лікар Київського міського центру здоров'я при Департаменті охорони здоров’я КМДА Отто Стойка, голова ради громадського об'єднання «Українська федерація боротьби проти раку» Тетяна Леман, матір пацієнта, який має онкологічне захворювання Раїса Чернишова (м. Житомир), а також Валерій Харчишин, лідер гурту «Друга ріка». Учасники прес-конференції обговорили загальну ситуацію із онкозахворюваністю в країні, необхідність своєчасного звернення до лікаря, роль громадськості у покращенні діагностики та лікуванні раку.

В Україні проблема онкологічних захворювань сьогодні стоїть гостро як ніколи і є однією з найбільш пріоритетних у сфері охорони здоров’я. Згідно з даними Міністерства охорони здоров’я України, рак займає друге місце у списку причин смертності українців після серцево-судинних захворювань. Понад 1 млн. жителів країни страждають від раку: провідною формою серед чоловіків є новоутворення шкіри (без меланоми), серед жінок – рак молочної залози: хвороба, яка щороку забирає життя більше 7500 жінок (переважно у віці 30-54 років) та залишає сиротами 6 дітей щодня. Кожна третя смерть від раку в Україні (а також кожна п’ята смерть від раку молочної залози) обумовлена занадто пізнім візитом до лікаря – 35% хворих з онкопатологією помирають у перший рік після того, як дізналися про свій діагноз, оскільки захворювання було виявлено вже на останніх стадіях*. Саме відсутність належної уваги до профілактики та своєчасних медичних обстежень є основною причиною такої високої смертності серед хворих із онкологічними захворюваннями в Україні. З урахуванням демографічної ситуації в країні, а також соціального впливу, який чинять онкологічні захворювання на суспільство, лікування раку молочної залози має стати пріоритетом держави та її громадян.

Санофі робить усе можливе, щоб покращити ситуацію із діагностикою, лікуванням та підтримкою хворих з онкопатологією в Україні в їхній щоденній боротьбі із хворобою. Компанія підписала довгостроковий Меморандум про взаєморозуміння з Міністерством охорони здоров’я України, який визначає напрями партнерства Санофі з органами охорони здоров’я та спеціалістами галузі. Згідно з документом, Санофі забезпечує співпрацю у різних сферах, включаючи покращення ситуації із діагностикою та лікуванням раку молочної залози, а також підтримку пацієнток на шляху до одужання.

Так, програма покращення доступу до лікування «Крок назустріч» розширює доступ до базової терапії раку молочної залози згідно із міжнародними стандартами за допомогою якісних препаратів завдяки зниженню цін на них. Це дає можливість покращити показники лікування, зробити його більш доступним, керованим та безперервним, адже ці фактори безпосередньо впливають на ефективність протипухлинної терапії. Крім того, минулого року компанія підтримала масштабний інформаційно-профілактичний проект «Турбуйся про них!» присвячений Всесвітньому дню боротьби проти раку молочної залози. Плани компанії на 2013 рік спрямовані на запуск пріоритетного загальнонаціонального проекту «Шанс на життя» у рамках Меморандуму про взаєморозуміння з МОЗ України. Його мета – врятувати життя українських жінок, хворих на рак молочної залози, а також привернути увагу суспільства, представників влади та медичної спільноти до цієї проблеми. Проект передбачає проведення інформаційної кампанії, безкоштовних обстежень у регіонах, а також покращення доступу до якісного лікування згідно з міжнародними стандартами у співпраці з державними органами, громадськими організаціями, провідними фахівцями та інститутами сфери охорони здоров’я країни.

Санофі виявляє особливу турботу про дітей із онкологічними захворюваннями. Компанія реалізує соціальний проект «Разом ми можемо дати більше!», що забезпечує постійну підтримку дітей, який лікуються у онкогематологічних відділеннях. Санофі також ділиться своїм багаторічним досвідом у сфері онкології з українськими фахівцями охорони здоров’я, щоб сприяти впровадженню сучасних терапевтичних методик у лікуванні раку, які здатні зберегти життя тисячам людей. Крім того, завдяки підтримці Санофі були видані «Щоденник пацієнта» та брошура «Якщо у близької вам людини виявили рак», мета яких – допомогти пацієнту та його близьким протистояти хворобі.

Жан-Поль Шоєр, Генеральний директор ТОВ «Санофі-Авентіс Україна»: «Санофі – компанія, яка має багаторічний глобальний досвід турботи про пацієнтів із онкозахворюваннями, і особливо –  хворих на рак молочної залози. Ця проблема сьогодні надзвичайно болюча для українського суспільства: тисячі дітей втрачають своїх матерів через недостатню  поінформованість про рак та неналежне лікування. П’ятирічна виживаність серед жінок із діагнозом «рак молочної залози» в Україні складає лише 57% (у Європі – 80%, у США – 90%). Тому допомога у профілактиці, діагностуванні та лікуванні цього захворювання є для нас пріоритетом. Окрім надання інноваційних та якісних препаратів, Санофі співпрацює з державними органами влади, фахівцями галузі охорони здоров’я та організаціями пацієнтів, а також ініціює різноманітні соціальні та навчальні програми. Ми й надалі будемо зосереджувати наші зусилля на вирішенні проблеми раку молочної залози в Україні, та закликаємо усіх боротися разом, адже тільки спільними зусиллями рак виліковний».

 

Оновлено: 04 лютий 2013