Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

На варті здоров'я жінок: Санофі підтримала акцію з раннього виявлення раку молочної залози в Харкові

З нагоди Всесвітнього дня боротьби проти раку молочної залози (РМЗ) 20-29 жовтня 2014 року в Харкові за підтримки Санофі в Україні, провідної компанії в сфері боротьби з онкологічними захворюваннями, відбулась традиційна акція «Онко-Дозор». Її організаторами виступили Українська федерація боротьби проти раку та Громадська організація «Центр "Рівне право на життя"» в партнерстві з Харківською обласною радою.

Завдяки цій ініціативі 674 жінки безкоштовно пройшли обстеження на базі Харківського обласного клінічного онкологічного центру та отримали кваліфіковану консультацію лікарів-онкологів. Лише 22% з них не мали патології молочних залоз, а РМЗ був виявлений у 6 жінок.

РМЗ є гострою проблемою для українського суспільства, залишаючись першою за значимістю причиною смерті жінок у віці 20-59 років на планеті та щороку лише в Україні забираючи життя понад 7 500 пацієнток. Тим не менше, кожну п'яту смерть від РМЗ в Україні можна уникнути, якщо вчасно звернутися до лікаря і почати лікування.

«Разом із сучасною терапією ключову роль грає діагностика РМЗ на ранніх стадіях, яка дає можливість отримати набагато кращі результати лікування і реабілітації, - зазначає Жан-Поль Шоєр, Генеральний директор Санофі в Україні та Білорусі. – Співпрацюючи з громадськими організаціями та органами охорони здоров'я, ми регулярно підтримуємо подібні скринінгові кампанії в різних регіонах України, щоб надати можливість якомога більшій кількості пацієнтів вчасно виявити патологію, не допустити розвиток ускладнень і зберегти їхнє життя».

Необхідність таких кампаній підтверджується результатами минулих акцій :

 • У 2013 році в Харкові та Донецьку відбулася акція «Онко-Дозор», під час якої 410 жінок пройшли обстеження, з них у 20% було виявлено патології молочних залоз. У 2 жінок фахівці діагностували РМЗ на ранніх стадіях розвитку, коли шанси на успішне вилікування досить великі.
 • У 2014 році у Львові пройшла тритижнева скринінгова кампанія, в рамках якої 238 жінок були проконсультовані спеціалістами і пройшли безкоштовну мамографію. 4 пацієнтки з підозрою на РМЗ потребували дообстеження, у 5 – був виявлений РМЗ на ранніх стадіях.

Оновлено: 24 жовтень 2014