Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Компанія санофі-авентіс Україна нагородила переможців Другого всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей із цукровим діабетом

1 червня 2011 року, в Міжнародний день захисту дітей, на Майдані Незалежності в Києві відкрилася виставка робіт учасників Другого всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей із цукровим діабетом, а також відбулася святкова церемонія нагородження маленьких переможців конкурсу. Автори 12 найкращих малюнків у винагороду за свій талант отримали можливість відпочити і оздоровитися у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у Миргороді.

 

Другий всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей із цукровим діабетом вже вдруге провели компанія санофі-авентіс Україна в рамках програми «Діабет. Допоможемо разом» та Асоціація дитячих ендокринологів України, за підтримки МОЗ України. Цього року в ньому взяли участь понад 600 дитячих малюнків, які оцінювало поважне журі у складі: Жан-Поля Шоєра – Генерального директора санофі-авентіс в Україні і Білорусі, Наталії Зелінської – завідуючої відділом дитячої та підліткової ендокринології Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії МОЗ України, президента Асоціації дитячих ендокринологів України, Павла Шилько (DJ Паша) – радіо- та телеведучого, шоумена, президента Gala Media Group, та Марії Бурмаки – співачки, народної артистки України.

 

В результаті непростого процесу відбору та тривалих дебатів щодо 12-ти найкращих робіт переможцями Другого всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка стали:

 • у номінації «Домашні улюбленці» – Тетяна Грисюк (м. Рівне), Олена Гогуненко (м. Житомир) та Ярослав Чорнобай (м. Харків);
 • у номінації «Мій край» – Степан Дмитрієв (м. Донецьк) і Ганна Лізогубова (м. Харків);
 • у номінації «Мій улюблений герой» – Андрій Чижов (м. Севастополь), Роман Юлін (м. Макіївка), Єлизавета Сапай (м. Дніпропетровськ);
 • у номінації «Моє майбутнє» – Яна Косова (м. Дніпропетровськ), Артем Громов (м. Донецьк);
 • у номінації «Моя сім’я» – Анастасія Шпак (м. Славута);
 • у номінації «Мої друзі» – Ксенія Годованчук (м. Стаханів).
 

Учасники конкурсу рясніли талантами, і хоча за умовами конкурсу переможців мало бути лише 12, малюнок Артура Доновського з м. Запоріжжя на тему «Мій край» не залишив байдужим жодного з членів журі – його було також запрошено до Києва для нагородження.

З року в рік Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом стає все популярнішим, як серед дітей, так і серед широкої громадськості. Цього року виставку дитячих робіт та церемонію нагородження відвідали представники понад 20 загальноукраїнських суспільно-політичних ЗМІ, глянцевих видань, а також інформаційних агентств і телеканалів. Наприкінці року компанія санофі-авентіс Україна вже традиційно випустить календар на 2012 рік, що буде проілюстрований малюнками-переможцями.

 

Оновлено: 01 червень 2011