Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Про нас

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 044 354 20 00
Факс. +380 044 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Взаємодія з професіоналами охорони здоров’я

Прозорість у наших взаєминах із професіоналами охорони здоров’я

 

Чому важлива прозорість?

Співпраця між фармацевтичною галуззю, професіоналами та організаціями охорони здоров’я є вкрай необхідною для забезпечення розробок, ефективного використання нових лікарських засобів та успіху майбутніх досліджень. Більша прозорість такої співпраці, що регулюється відповідно до норм чинного законодавства, сприятиме глибшому розумінню співробітництва між галуззю, професіоналами та організаціями охорони здоров’я.

Які зобов’язання Санофі щодо прозорості?

Ми віримо, що прозорість впливає на рівень довіри до компанії та є запорукою впевненості у ній, і ми беремо на себе зобов’язання діяти згідно з усіма правилами і положеннями, що регулюють цей аспект. З червня 2016 року, будучи членом Європейської Федерації Фармацевтичної Промисловості та Асоціацій (EFPIA), Санофі надає інформацію про співпрацю з професіоналами та організаціями охорони здоров’я по всій Європі. Предметом розкриття є інформація про перерахування, пов’язані з такими видами діяльності, як наукові дослідження та освіта для організацій охорони здоров’я, а також перерахування професіоналам охорони здоров’я, які виконують зобов’язання згідно договору, як-от забезпечення участі в освітніх заходах, гонорари спікерам, консультаційна діяльність та робота в консультативних радах.

Чому ми співпрацюємо з професіоналами й організаціями охорони здоров’я?

Професіонали та організації охорони здоров’я, з якими ми співпрацюємо, надають нам цінні, незалежні та експертні знання, отримані у результаті їхнього клінічного досвіду. Ця інформація є важливою для нашої діяльності з метою підвищення якості лікування пацієнтів, що, у свою чергу, приносить користь людям і суспільству в цілому.