Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Санофі – надійний партнер у боротьбі з раком молочної залози в Україні

20 жовтня в Україні відзначається День боротьби з раком молочної залози – найпоширенішим онкологічним захворюванням серед українських жінок. На сьогодні доступ до сучасної діагностики є важливою складовою комплексного підходу у боротьбі з раком молочної залози, яка дозволяє вчасно виявити патологію, провести відповідну терапію і таким чином підвищити показники виживаності та продовжити тривалість життя пацієнтів.

 

Проблема раку молочної залози є надзвичайно актуальною для України: щороку його діагностують у більш ніж 16,5 тис. жінок1. Однак, кожної п'ятої смерті від РМЗ можна було б уникнути при своєчасному проведенні діагностики та відповідної терапії2.

Як соціально відповідальна компанія, Санофі в Україні не обмежується наданням якісного лікування, долучаючись до вирішення найбільш актуальних проблем українського суспільства. Компанія регулярно ініціює та виступає партнером численних заходів, спрямованих на зниження рівня захворюваності на рак. Зокрема, третій рік поспіль компанія підтримує проведення безкоштовних скринінгових та інформаційних проектів, ініційованих Українською федерацією боротьби проти раку та громадською організацією «Центр «Рівне право на життя», місцевими органами влади та онкологічними центрами з метою покращення показників ранньої діагностики та підвищення рівня обізнаності населення про захворювання. Цьогорічна програма передбачає проведення кампаній з раннього виявлення раку молочної залози у Львові (5-19 жовтня) та Харкові (19-24 жовтня).

Проведення подібних профілактичних оглядів надає можливість жінкам з різних регіонів України пройти безкоштовне обстеження та отримати необхідну інформацію щодо факторів ризику та профілактики захворювання. Так, у 2013 та 2014 роках 1322 жінки у Харкові, Донецьку та Львові отримали кваліфіковану консультацію лікарів-онкологів та пройшли безкоштовну мамографію. У 13 пацієнток був діагностований рак молочної залози на перших стадіях, що дало їм можливість вчасно розпочати лікування та підвищити шанси на одужання.

З нагоди Всеукраїнського дня боротьби з раком молочної залози Санофі в Україні підготувала інфографіку, яка включає статистичні дані, фактори ризику та методи профілактики захворювання:


 • 1 http://www.ncru.inf.ua/publications/BULL_16/index.htm
 • 2 http://www.unn.com.ua/uk/news/1183536-bilshe-1-mln-ukrayintsiv-khvori-na-rak

Оновлено: 16 жовтень 2015