Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Підтримка талантів заради майбутнього: стартував Четвертий Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом

 

Традиційно на початку весни діти з цукровим діабетом мають унікальну можливість проявити свої художні таланти, взявши участь у щорічній ініціативі компанії Санофі в Україні, яка проходить в рамках глобальної програми «Діабет. Допоможемо разом». Як соціально відповідальна компанія, яка дбає про поліпшення життя пацієнтів, Санофі організувала цей проект під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України для того, щоб сприяти розвитку творчих здібностей дітей та підвищенню якості життя маленьких пацієнтів.

Крім того, конкурс покликаний поліпшити довірливі відносини між лікарями, дітьми та їхніми батьками, щоб спільними зусиллями ще ефективніше контролювати цукровий діабет. За минулі роки більше 2000 дітей взяли участь у конкурсі. Адже для них це – не тільки шанс стати переможцем, але і розвинути в собі талант, проявити свої здібності, насолодитися спілкуванням з друзями і завести нові знайомства.

У цьому році ми продовжуємо добру традицію і знову заохочуємо талановитих дітей до творчості. Починаючи з 20 березня 2013 р. під час візиту до свого лікаря діти та їхні батьки повинні отримати анкету для заповнення, а також дізнатися всю докладну інформацію про конкурс. До 19 квітня 2013 р. маленьким пацієнтам потрібно передати лікареві свої малюнки на будь-яку тему із запропонованих: «Моя сім'я», «Мої друзі», «Моє майбутнє», «Мій край», «Мої фантазії», «Брати наші менші». Переможців буде нагороджено у двох вікових категоріях – від до 7 років і від 8 до 17 років.

12 переможців визначатиме вже добре відоме дітям журі у складі: Жан-Поль Шоєр, Генеральний директор Санофі в Україні, Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України та президент Асоціації дитячих ендокринологів України, Павло Шилько (DJ Паша), радіо- і телеведучий, президент Gala Media Group. Роботи дітей візьмуть участь у виставці, яка відкриється під час офіційної церемонії нагородження переможців 31 травня 2013 року. Крім того, абсолютно всі малюнки можна буде побачити і проголосувати за них на спеціальній сторінці конкурсу в соціальній мережі Facebook. Таким чином визначиться фаворит глядацьких симпатій – 13-й призер конкурсу. Для цього запрошуємо всіх приєднатися до нас у Facebook і стежити за новинами конкурсу онлайн.

 

Оновлено: 20 березень 2013