Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Команда санофі пастер Україна переїжджає до офісу санофі-авентіс

17 травня 2010 р. до команди санофі-авентіс долучилися співробітники українського офісу санофі пастер. Тим самим завершено фактичний процес об’єднання всіх українських локальних підрозділів компанії під одним дахом – інноваційні продукти, безрецептурні медпрепарати, генерики та вакцини.

 

«Спільний офіс – це нова робоча платформа для нашої об'єднаної компанії, яка базується на принципах амбіцій, інновацій, відкритості та прозорості. Тепер ми маємо змогу пліч-о-пліч працювати з усіма підрозділами Групи для подальшого зміцнення позицій компанії на українському ринку як диверсифікованого світового лідера у сфері охорони здоров’я та ще більш ефективної роботи для збереження здоров’я українців», - зазначив Жан-Поль Шоєр, генеральний директор санофі-авентіс в Україні.

Санофі пастер є найбільшою компанією у світі, яка займається виключно вакцинами для людини. Історія компанії налічує численні відкриття, що стали знаковими для медичної галузі та врятували мільйони життів. Компанія пропонує пацієнтам найширший у світі перелік вакцин, які захищають від 20 бактеріальних та вірусних інфекцій. Щорічно компанія виробляє близько 1,6 мільярда вакцин для щеплення понад 500 мільйонів людей. В Україні санофі пастер працює з 1993 року. Підрозділ тісно співпрацює з Міністерством охорони здоров’я і забезпечує українців найбільш якісними і сучасними вакцинами, захищаючи здоров’я як української, так і світової спільноти. Серед препаратів санофі-пастер в Україні Avaxim, Pneumo, Imovax Polio Vaxigrip. Rouvax, Pentaxim, Meningo та інші.

Оновлено: 17 травень 2010