Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Тиск під контролем. Санофі підтримала «Дні гіпертензії» у чотирьох містах України

 

За підтримки Санофі в Україні у червні та липні 2017 року у Києві, Дніпрі, Одесі та Львові відбулися «Дні гіпертензії». Ці інформаційно-освітні заходи покликані привернути увагу населення до важливості контролю артеріального тиску та профілактики серцево-судинних захворювань, зокрема гіпертензії.

За даними ВООЗ, 22% населення світу віком від 18 років хворіє на артеріальну гіпертензію. Це – понад 1 мільярд людей1. В Україні ситуація ще складніша – кожна третя доросла людина має проблеми з тиском, який є фактором ризику серцево-судинних захворювань2. Сьогодні у нашій країні зареєстровано понад 10 мільйонів хворих на артеріальну гіпертензію3.

Під час «Днів гіпертензії» жителі та гості міст виміряли артеріальний тиск, індекс маси тіла, холестерину та визначили ризик серцево-судинних захворювань за шкалою SCORE. У більш ніж 30% учасників заходів було виявлено високий артеріальний тиск. Також, окрім вимірювань, усі охочі взяли участь у майстер-класах з фізичних вправ для профілактики серцево-судинних хвороб.

Реалізовуючи такі проекти як «Дні гіпертензії», Санофі прагне заохотити людей до відповідального ставлення до власного здоров’я, зокрема до проактивної діагностики серцево-судинних хвороб. Артеріальна гіпертензія з’являється непомітно та ставить під загрозу здоров’я судин і серця, суттєво знижуючи якість та тривалість життя. А такі прості речі, як профілактика та фізична активність, є ефективним способом запобігання цій хворобі.

 

Оновлено: 21 липень 2017