Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Розширення співпраці заради здоров’я пацієнтів: Міністерство охорони здоров’я України та Санофі в Україні підписали Меморандум про взаєморозуміння

Міністерство охорони здоров’я України та Санофі в Україні підписали Меморандум про взаєморозуміння з метою посилення співробітництва для покращення надання медичного обслуговування населенню України. Меморандум про взаєморозуміння був підписаний Олександром Квіташвілі, Міністром охорони здоров’я України, та Жан-Полем Шоером, Генеральним директором Санофі в Україні та Білорусі.

 

Підписання Меморандуму про взаєморозуміння передувало урочистій церемонії нагородження переможців Шостого Всеукраїнського конкурсу малюнків серед дітей з діабетом – соціального проекту, ініційованого Санофі в Україні.

МОЗ України та Санофі в Україні продовжують плідну співпрацю, яка розпочалася в 2011 р. і була офіційно закріплена в Меморандумі на наступні три роки, тим самим демонструючи готовність до об’єднання зусиль заради підвищення якості лікування та задоволення потреб пацієнтів. Доступність лікарських засобів та якісного медичного обслуговування, на переконання Санофі, є ключовою ціллю сфери охорони здоров’я, тому компанія підтримує ініціативи, спрямовані на її досягнення.

Підписавши Меморандум, сторони взяли на себе спільне зобов’язання по об’єднанню зусиль для покращення якості життя пацієнтів. У заході взяли участь Його Високоповажність Надзвичайний і Повноважний посол Франції в Україні Ален Ремі, та Жиль Лерно, Старший віце-президент з корпоративної соціальної відповідальності Санофі, що демонструє високий рівень підтримки з боку міжнародної спільноти.

Санофі в Україні та МОЗ України визначили наступні напрями співробітництва:

 • Покращення якості лікування цукрового діабету у дітей та дорослих;
 • Покращення показників виявлення раку молочної залози на ранніх стадіях;
 • Підтримка розвитку української системи охорони здоров’я в галузі діагностики рідкісних захворювань шляхом впровадження інноваційних методів діагностики;
 • Розвиток і популяризація фармакоекономічного напряму в Україні.
 

Оновлено: 29 травень 2015