Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Санофі в Україні підтримала проведення Фармакоекономічного Експертного Форуму «Доступ та забезпечення інсулінами пацієнтів з цукровим діабетом в Україні: нагальні проблеми та шляхи вирішення»

 

16 січня 2015 року в Києві відбувся Фармакоекономічний Експертний Форум «Доступ та забезпечення інсулінами пацієнтів з цукровим діабетом в Україні: нагальні проблеми та шляхи вирішення», організований Міжнародною діабетичною асоціацією України та Київським благодійним фондом «Діабетик».

Санофі в Україні, як провідна компанія у сфері охорони здоров’я в країні, підтримала проведення Форуму, адже подібні заходи, присвячені обговоренню питань покращення доступу українців з діабетом до сучасної та якісної терапії, сприяють підвищенню ефективності профілактики ускладнень та якості життя пацієнтів.

Під час свого виступу на Форумі Жан-Поль Шоер, Генеральний директор Санофі в Україні та Білорусі, зауважив, що масштабні позитивні зміни для українських пацієнтів можливі лише завдяки спільним зусиллям держави та приватного сектора. «Саме тому ми зосередилися на наданні допомоги в реформуванні системи охорони здоров'я в країні завдяки державно-приватному партнерству, що поширює досвід і практику фармакоекономіки ЄС для лікування цукрового діабету», – додав він.

Форум зібрав представників органів державної влади та регіональних адміністрацій у сфері охорони здоров'я, медичного співтовариства та пацієнтських організацій. Міжнародний експерт Ганс Северенс, професор Університету ім. Еразмуса Роттердамського та віце-президент Комітету із охорони здоров’я Нідерландів, розповів про переваги механізму реімбурсації та досвід країн ЄС з цього питання. Представники Чернігівської та Кіровоградської областей поділилися першими позитивними результатами вже запроваджених пілотних проектів реімбурсації препаратів інсуліну в цих областях.

Учасники Форуму підписали Резолюцію, в якій визначені ключові кроки, необхідні для розширення доступу українців до сучасних і якісних інсулінів, включаючи запровадження системи відшкодування вартості інсулінів одночасно із введенням регулювання цін (референтне ціноутворення). «Незважаючи на складну економічну ситуацію в Україні, немає часу відкладати реформи, від яких залежить життя тисяч пацієнтів», – підсумувала Людмила Петренко, президент Міжнародної діабетичної асоціації України.

Більш детальну інформацію щодо Форуму можна знайти в прес-релізі.

 

Оновлено: 16 січень 2015