Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Санофі в Україні нагородила переможців Восьмого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом

2 червня 2017 року в парку ім. Т. Шевченка відбулося свято для юних українців та їхніх родин - церемонія нагородження переможців Восьмого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом.

 

Конкурс проводиться під егідою Асоціації дитячих ендокринологів України в рамках довгострокової програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом».

Цьогорічний конкурс поставив собі завдання не лише підтримати дітей та їхні сім’ї, але й нагадати усім, що «Талановита дитина – це диво». Роботи, надіслані у чотирьох номінаціях - «Диво-тварини», «Диво-люди», «Диво-місця» та «Диво-події», стали прикрасою столичного парку і символом розуміння та допомоги тим, хто живе з цукровим діабетом.

З нагоди свята парк імені Т. Шевченка у Києві перетворився на Парк Здоров’я із зупинками Творчості, Здорового харчування та Активного способу життя. На зупинці Активного способу життя Сергій Костецький, відомий український хореограф, провів для усіх гостей заходу танцювальний майстер-клас. Лікар-дієтолог Євгенія Розум закликала відвідувачів, які завітали на зупинку Здорового харчування, поширювати культуру піклування про своє здоров’я та дотримуватися збалансованого режиму харчування. А на зупинці Творчості на очах гостей парку, які щиро вболівали за юних художників, діти-переможці намалювали власні портрети.

12 переможців віком до 7 років, від 8 до 12 років, від 13 до 17 років обрало журі у складі видатних художників, скульпторів та галеристів – Павла Гудімова, Андрія Блудова, Олега Пінчука, Петра Бевзи, а також голови Асоціації дитячих ендокринологів України Наталії Зелінської, відомого українського теле- та радіоведучого Павла Шилька і директора компанії Санофі в Україні Гієма Граньє.

Як подарунок за перемогу у Конкурсі малюнка, діти отримали можливість пройти двотижневий курс оздоровлення у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород за підтримки Асоціації дитячих ендокринологів України.

 

Оновлено: 02 червень 2017