Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Діючи заради майбутнього: Санофі підтримала Всесвітній день боротьби з діабетом в Україні

 

13 - 14 листопада 2013 року компанія Санофі підтримала низку заходів, приурочених до Всесвітнього дня боротьби з діабетом, який у цьому році проходить під гаслом «Діабет: Захистимо наше майбутнє».

Серед них – ініційовані Міжнародною діабетичною асоціацією України і проведені в Українському домі в Києві майстер-класи із самоконтролю, консультації фахівців, вимірювання рівня глюкози у крові та інші медичні огляди для пацієнтів; зустрічі фахівців галузі охорони здоров’я, присвячені медичним аспектам лікування цукрового діабету; спеціалізована виставка та конкурс для журналістів «Діабет – проблема загальнолюдська». Під час нагородження переможців цього конкурсу, Жан-Поль Шоєр, Генеральний директор Санофі в Україні та Білорусі, зазначив: «Тільки спільними зусиллями ми зможемо поліпшити доступ пацієнтів до сучасного лікування та належної турботи. Ми всі мусимо об’єднати зусилля, щоб прийняти виклики діабету в країні та зберегти наші майбутні покоління».

Крім того, будучи постійним партнером Міжнародної діабетичної федерації на глобальному рівні, Санофі підтримала інформаційну кампанію серед населення шляхом розміщення постерів у поліклініках і демонстрації відеоролика на Європейській площі столиці. А кульмінацією Всесвітнього дня боротьби з діабетом стало блакитне підсвічення Монументу Незалежності в Києві, організоване 14 листопада Українською діабетичною федерацією.

Маючи 90-річний досвід у сфері лікування діабету, Санофі докладає максимум зусиль не тільки для якісного лікування пацієнтів, але і для організації різних освітніх та інформаційних проектів для підвищення обізнаності всього українського суспільства про це захворювання. Адже тільки за офіційними даними в Україні зареєстровано 1 303 000 осіб із цукровим діабетом, в тому числі 8 178 дітей. При цьому виявлені випадки діабету становлять лише 40% від загальної розповсюдженості цього захворювання.

Як відзначила Людмила Петренко, Президент Міжнародної діабетичної асоціації України, поінформованість про діабет є ключовим фактором у боротьбі з цим захворюванням – як окремо для кожного пацієнта, так і для нації в цілому. Це допомагає пацієнтам контролювати захворювання більш ефективно, а їхнім родичам та широкій громадськості – краще розуміти і підтримувати їх у повсякденному житті. «У партнерстві з Санофі, завдяки спільним зусиллям, наш внесок у покращення якості життя хворих на діабет і підвищення обізнаності громадськості виявляється набагато більшим»,- підкреслила Людмила Петренко.

В свою чергу Валентина Очеретенко, Голова правління Спілки захисту прав пацієнтів «Здоров'я нації», голова ради Української діабетичної федерації, навела прогноз Міжнародної діабетичної федерації, згідно з яким до 2030 року на планеті буде 552 млн. хворих на цукровий діабет. У зв'язку з пандемією діабету, кожна країна повинна вжити заходів, щоб максимально забезпечити громадян інформацію про це захворювання. «Потрібно розповідати усім про профілактику діабету, а також показувати, що в разі правильного лікування це захворювання не є перешкодою для повноцінного життя. Завдяки підтримці, яку надає компанія Санофі, ми доносимо ці важливі знання до максимально можливої кількості людей, які живуть в Україні»,- зазначила Валентина Очеретенко.

 

Оновлено: 14 листопад 2013