Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Санофі втретє допомагає оздоровитися українським дітям з цукровим діабетом

 

Компанія Санофі продовжила традицію оздоровлення українських дітей з цукровим діабетом в одному з найкращих спеціалізованих санаторіїв країни «Березовий гай» в Миргороді в рамках своєї глобальної програми «Діабет. Допоможемо разом». Цього літа путівки в санаторій отримали майже 60 маленьких пацієнтів відділень ендокринології з різних регіонів країни, в тому числі – переможці Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, який щорічно проводиться Санофі в партнерстві з Асоціацією дитячих ендокринологів України. З 2010 року за підтримки Санофі в «Березовому гаї» пройшли навчання самоконтролю своєї хвороби та оздоровлення вже понад 200 дітей з усієї України.

12 липня 2012 р. компанія Санофі провела прес-тур до «Березового гаю», під час якого для журналістів було організовано екскурсію, що ознайомила їх з найсучаснішим обладнанням для діагностики, лікування і реабілітації пацієнтів з цукровим діабетом. В рамках прес-туру також пройшла прес-конференція за участі Жан-Поля Шоєра, Генерального директора Санофі в Україні і Білорусі, Наталії Зелінської, президента Асоціації дитячих ендокринологів України, Олександра Гавловського, Генерального директора «Миргородкурорт» і головного лікаря санаторію Андрія Мандрики. Торкаючись теми оздоровлення дітей з цукровим діабетом, Наталія Зелінська підкреслила, що санаторій «Березовий гай» – це унікальний лікувально-реабілітаційний заклад, найкраще місце не тільки для лікування і відпочинку, а й для навчання дітей самоконтролю і соціально-психологічної підтримки, які в сумі забезпечують успіх лікування діабету.

Діти, які перебувають на оздоровленні в санаторії, підготували для гостей святковий концерт з чудовими пісенними, танцювальними, гумористичними та гімнастичними номерами, а також продемонстрували свої художні таланти – і все це незважаючи на усі труднощі, які ставить перед ними їхня важка хвороба. «Ці діти надихають нас на розширення існуючих і початок нових ініціатив в рамках нашої глобальної програми «Діабет. Допоможемо разом», – відзначив Жан-Поль Шоєр, Генеральний директор компанії Санофі в Україні та Білорусі, – адже наша мета – підтримати маленьких пацієнтів і зробити їхнє життя кращим, а також проінформувати українське суспільство про важливість проблеми діабету в країні».

Станом на 1 січня 2012 року, в Україні було зареєстровано 8000 дітей з цукровим діабетом. Їхнє оздоровлення на сьогоднішній день доступне далеко не кожній родині. В такій ситуації допомога компанії Санофі в оздоровленні дітей є своєчасною і відчутною, адже кількість маленьких пацієнтів з діабетом в нашій країні неухильно зростає.

 

Оновлено: 16 липень 2012