Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Фіолетовий день: ініціативи Санофі в Україні для поліпшення лікування та доступу до освіти дітей з епілепсією

26 березня 2014 р., у Всесвітній день боротьби з епілепсією, компанія Санофі в Україні підтримала проведення заходів, організованих Асоціацією батьків дітей з аутизмом і благодійним фондом «Відкрите Серце».

 

Серед них – Круглий стіл з питань інформаційної та соціальної підтримки дітей з епілепсією та їхніх батьків за участі представників Міністерства охорони здоров’я, Міністерства освіти і науки та пацієнтських організацій. В цей день також відбулася екскурсія для дітей з епілепсією в Музеї популярної науки і техніки «Експериментаніум», а студенти провідних українських вузів поширювали на вулицях столиці інформаційні листівки про епілепсію та правила надання першої допомоги під час епілептичного нападу.

Епілепсія – це виклик, але не вирок для пацієнта, адже люди з цим захворюванням можуть вести повноцінне життя. В Україні на сьогодні зареєстровано 25 000 дітей з епілепсією. Наразі гостро стоїть не лише питання її належного лікування, а й проблема навчання, реабілітації та соціалізації дітей із цим захворюванням, підкреслив Володимир Мартинюк, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «дитяча неврологія», директор Українського медичного центру реабілітації дітей з органічними ураженнями нервової системи МОЗ України.

Як зазначив Жан-Поль Шоєр, Генеральний директор Санофі в Україні та Білорусі, у своїй діяльності компанія фокусується не лише на забезпеченні пацієнтів якісними препаратами, а й на їхній підтримці у повсякденній боротьбі із хворобою. Так, у травні 2013 р. запрацювала робоча група для підтримки освітніх програм для медичних фахівців, запроваджено електронне навчання дитячих неврологів та розпочато роботу над посібником з питань допомоги хворим на епілепсію для лікарів загальної практики та лікарів-педіатрів в партнерстві з Національною медичною академією післядипломної освіти. У найближчих планах компанії – підтримка пілотних майстер-класів з проблем епілепсії для адміністрацій шкіл, а також післядипломної освіти вчителів у Києві у співпраці з Національною академією педагогічних наук України.

Алла Колупаєва, заступник директора з наукових питань Інституту спеціальної педагогіки Національної академії педагогічних наук України, відзначила, що впровадження інклюзивних підходів до навчання дітей з епілепсією є нагальною необхідністю для нашої країни. «Але без підтримки медичних спеціалістів вирішувати питання навчання цих дітей у звичайних освітніх закладах практично неможливо. Тому ми вдячні компанії Санофі в Україні, яка докладає значних зусиль для систематичного і плідного діалогу між спеціалістами різних галузей, яких об’єднує одна мета – допомога дітям, які живуть з епілепсією в Україні», - підкреслила Алла Колупаєва.

 
 

Оновлено: 27 березень 2014