Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Мультак® в Україні: перші українські пацієнти розпочали лікування інноваційним препаратом санофі-авентіс

На початку липня 2010 року, після 20-річних фундаментальних досліджень санофі-авентіс у сфері аритмології, українські пацієнти отримали доступ до інноваційних методів лікування фібриляції передсердь.

 

Поява Мультак®(дронедарон) в Україні, де за останні 25 років кількість хворих на аритмію зросла у 6 разів і, за даними Національного наукового центру «НДІ кардіології ім. академіка Н.Д.Стражеска», становить близько 1 мільйона хворих, є довгоочікуваною подією для кардіологів та пацієнтів. Важливо, що Україна стала однією з перших країн світу, в якій хворі на фібриляцію передсердь матимуть доступ до інноваційного препарату, що суттєво підвищуватиме їхні шанси на життя та покращуватиме його якість.

Офіційний запуск препарату Мультак® в Україні відбувся 10 червня 2010 року у Києві у рамках всеукраїнської науково-практичної конференції «Лікування фібриляції передсердь на основі інноваційних фармакотерапевтичних технологій». Учасники конференції, у якій взяли участь представники Асоціації кардіологів України, представники фармацевтичної компанії санофі-авентіс Україна, а також понад 160 провідних лікарів-кардіологів з усіх регіонів країни, мали змогу обговорити унікальні переваги та особливості препарату Мультак® у порівнянні з іншими антиаритмічними препаратами. Українська наукова спільнота визнала Мультак® революційним методом у лікуванні фібриляції передсердь, котрий допоможе зменшити критичні показники смертності українців від серцево-судинних хвороб.

 

«Поява Мультак® в Україні – це подія важлива для всіх пацієнтів, що страждають на фібриляцію передсердь, адже після багаторічних досліджень ми нарешті отримали доступ до найбільш прогресивного засобу лікування аритмії, який дозволить пацієнтам жити довше», - зазначив Жан-Поль Шоєр, генеральний директор ТОВ «Санофі-Авентіс Україна».», - зазначив Жан-Поль Шоєр, генеральний директор ТОВ «Санофі-Авентіс Україна».

 

Запуск препарату Мультак® в Україні створив резонанс не лише у вітчизняних наукових колах, але й в українському суспільстві загалом, адже проблема аритмії та інноваційні методи її лікування були вперше обговорені із представниками українських ЗМІ. 
Прес-конференція «Аритмія – нова епідемія сучасності», проведена у рамках запуску препарату Мультак®, викликала значне зацікавлення з боку журналістів: понад 30 представників українських ЗМІ, у тому числі 6 телеканалів та 3 радіо, взяли участь у заході. Висока зацікавленість журналістів у проблемі подолання аритмії призвела до змін у програмі основної конференції, майже третина присутніх журналістів продовжили спілкування з доповідачами в індивідуальному порядку після прес-заходу.

 

Оновлено: 15 липень 2010