Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Відповідальний бізнес Санофі – ще один крок до покращення лікування діабету в Україні

 

12-13 жовтня в Києві відбувся IV Фармако-економічний форум «Оцінка технологій охорони здоров’я. Фармако-економічні аспекти цукрового діабету», який став уже традиційним заходом Санофі в Україні. Метою форуму є покращення професійної поінформованості спеціалістів сфери охорони здоров’я України, зокрема у перевагах застосування інсулінотерапії при діабеті 2-го типу. Захід відбувся під егідою Міністерства охорони здоров’я України та за сприяння Асоціації ендокринологів України і Благодійного фонду «За безпечну медицину».

Фармако-економічний форум проводиться вже четвертий рік поспіль в рамках глобальної програми компанії Санофі «Діабет. Допоможемо разом» за участі провідних українських фахівців у галузі ендокринології та діабетології, і відомих міжнародних експертів.

VІ Фармако-економічний форум став ще одним кроком в інформаційно-освітній кампанії по Діабету, який ще раз доводить що Санофі виходить за рамки забезпечення сучасними терапевтичними рішеннями, і, використовуючи найсучасніші засоби і технології, підтримує пацієнтів у їхньому щоденному житті, а також виступає партнером фахівців галузі, державних органів влади.

Цього року форум розпочався вітальнимим словом Людмили Коношевич, начальника Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України, та Святослава Ханенко, народного депутата України, голови міжфракційного депутатського об'єднання Верховної Ради України з питань профілактики та боротьби з неінфекційними захворюваннями. Участь таких високопосадових осіб підтверджує рівень заходу та його важливу роль у розвитку системи охорони здоров’я. Оксана Васютинська, Керівник підрозділу Діабет в Україні у своєму виступі детально зупинилася на ключовій ролі державно-приватного партнерства в реформуванні галузі охорони здоров’я в Україні і в боротьбі з такою поширеною хворобою, як діабет. Лівен Аннеманс, доктор наук, професор економіки охорони здоров’я Гентського та Брюссельського університету (Бельгія) розказав про європейські основи економічної оцінки охорони здоров’я, роль економічного та інших важливих чинників у лікуванні, а також провів практичний семінар «Моделювання витрат, пов’язаних із цукровим діабетом», який не залишив байдужими всіх учасників форуму. Участь у роботі форуму взяли також провідні українські спеціалісти – президент Асоціації ендокринологів України, директор Інституту ендокринології та обміну речовин ім. Комісаренка АМН України, академік Микола Тронько, головний позаштатний спеціаліст МОЗ України зі спеціальності «Ендокринологія», головний лікар Київського міського клінічного ендокринологічного центру професор Микола Гульчій, голова Української Діабетичної Федерації Валентина Очеретенко, президент Міжнародної діабетичної асоціації Людмила Петренко та інші.

Під час роботи форуму було детально розглянуто актуальні питання лікування цукрового діабету та організації надання медичної допомоги пацієнтам з цією хворобою в Україні. Особливу увагу було сфокусовано на фармакоекономічних аспектах лікування захворювання та перевагах інсулінотерапії цукрового діабету 2-го типу.

Слідуючи глобальній стратегії корпоративної соціальної відповідальності Групи Санофі, в Україні компанія й надалі робитиме все можливе для покращення системи охорони здоров'я в цілому, та здоров’я і якості життя кожного пацієнта зокрема.

 

Оновлено: 17 жовтень 2013