Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Продовжуючи надавати підтримку за будь-яких обставин: стартував Шостий Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з діабетом

Санофі в Україні оголошує про початок Шостого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей із цукровим діабетом. Незважаючи на складні для країни часи, Санофі в Україні спільно з Асоціацією дитячих ендокринологів України продовжує підтримувати маленьких українців з діабетом та допомагати їм. Вже шостий рік поспіль конкурс надає можливість дітям з діабетом реалізовувати таланти, розвивати творчі здібності та через малюнок ділитися своїми емоціями та почуттями зі оточуючим світом.

 

Для того щоб взяти участь у конкурсі, дітям разом з батьками необхідно заповнити анкету, яку вони можуть отримати під час візиту до свого лікаря-ендокринолога, починаючи з 10 березня 2015 року, та до 10 квітня 2015 року передати своєму лікареві малюнки на одну із запропонованих тем: «Моя сім’я», «Мої друзі», «Моє майбутнє», «Мій край», «Мої фантазії», «Брати наші менші».

Традиційно авторів найкращих малюнків обере журі, до складу якого входять Жан-Поль Шоер, Генеральний директор Санофі в Україні та Білорусі, Наталія Зелінська, головний дитячий ендокринолог МОЗ України і президент Асоціації дитячих ендокринологів України та Павло Шилько, генеральний директор музичної премії «YUNA». Ще одного переможця оберуть користувачі мережі Facebook шляхом голосування на сторінці конкурсу.

Автори найкращих малюнків матимуть змогу пройти курс оздоровлення та соціальної реабілітації в спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород за сприяння Асоціації дитячих ендокринологів.

Запрошуємо приєднатися до спеціальної сторінки конкурсу в соціальній мережі Facebook, де ви зможете стежити за перебігом конкурсу та долучитися до голосування: http://www.facebook.com/DopomozhemoRazom.

Оновлено: 10 березень 2015