Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Санофі в Україні – надійний партнер у боротьбі проти раку

У Всесвітній день боротьби проти раку, який відзначається на планеті 4 лютого, компанія Санофі в Україні прагне привернути увагу громадськості до цієї проблеми. Адже саме належна поінформованість населення про способи запобігання, ранню діагностику та лікування є однією з найбільш важливих складових для успішного подолання онкологічних захворювань.

 

З нагоди відзначення цього дня компанія підготувала інфографіку, яка включає статистичні дані, інформацію про фактори ризику виникнення раку та його профілактику.

Для України проблема раку є надзвичайно актуальною: від нього страждають понад 1 млн. жителів країни. Кожна третя смерть від раку в Україні обумовлена занадто пізнім візитом до лікаря ¹. Багатьом випадкам онкологічних захворювань можна запобігти чи вилікувати при вчасному проведенні діагностики та відповідного лікування.

Компанія Санофі бере активну участь у боротьбі з раком, пропонуючи якісні та інноваційні препарати. Крім того, компанія постійно реалізовує ініціативи, що мають на меті покращення ранньої діагностики, належного лікування і підвищення якості життя людей з онкологічними захворюваннями. Так, у 2011 р. Санофі в Україні підписала довгостроковий Меморандум про взаєморозуміння з Міністерством охорони здоров’я України для підтримки держави в реформуванні сфери охорони здоров'я, покращенні ранньої діагностики і лікування раку молочної залози (РМЗ) в Україні. Також компанія ініціювала власну програму підтримки пацієнтів з РМЗ «Крок назустріч», до якої включено понад сотню пацієнтів: витрати на кожний другий курс лікування для них покриваються Санофі. Крім того, спільно з організаціями пацієнтів були проведені інформаційно-профілактичний проект «Подбай про них!» та скринінгова кампанія ранньої діагностики РМЗ «Онко-Дозор», яка проходить в різних регіонах України і дає можливість усім бажаючим пройти обстеження та отримати консультацію фахівців.

Особливу увагу Санофі в Україні спрямовує на дітей. У рамках Меморандуму про взаєморозуміння з Національною дитячою спеціалізованою клінічною лікарнею ОХМАТДИТ компанія надає підтримку дітям, які проходять лікування у відділеннях онкогематології. Завдяки внутрішній ініціативі «Разом ми можемо дати більше!» співробітники компанії збирають іграшки та необхідні матеріали для творчості і передають дітлахам у лікарні.

Санофі не обмежується реалізованими проектами та продовжує займати активну позицію у боротьбі проти раку. Співпрацюючи з МОЗ та Комітетом з питань охорони здоров’я Верховної Ради України, компанія ініціює та підтримує нові проекти, націлені на поширення інформації, покращення доступу до діагностики та лікування онкологічних захворювань.

1. http://www.unci.org.ua/aptek.html

Оновлено: 03 лютий 2015