Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Безрецептурні препарати санофі-авентіс – на вершині споживчих симпатій. Но-Шпа, Фестал, Піносол, Ессенціалє Форте Н та Магне-В6 здобули чергову перемогу на Конкурсі «Фаворити Успіху – 2010»

27 травня 2011 року у концерт-холі «FreeДом» відбулася 8-ма урочиста церемонія нагородження торгових марок – переможців Конкурсу «Фаворити Успіху – 2010». Компанія санофі-авентіс Україна вкотре продемонструвала чудові результати, отримавши шість нагород у категорії «Безрецептурні препарати». Но-шпа, Піносол, Фестал, Магне-В6 та Ессенціалє Форте Н визнані найпопулярнішими безрецептурними препаратами в Україні та Фаворитами Успіху.

 

Но-шпа — Абсолютний Фаворит Успіху в номінації «Знеболюючий та протизапальний препарат»
Ессенціалє Форте Н — Абсолютний Фаворит Успіху в номінації «Препарат для лікування захворювань печінки та жовчовивідних шляхів»
Фестал — Абсолютний Фаворит Успіху в номінаціях «Препарат від тяжкості у шлунку» і «Препарат, що сприяє кишковому травленню»
Піносол — Абсолютний Фаворит Успіху в номінації «Препарат від нежитю»
Магне-В6 — Фаворит Експертів в номінації «Вітамінний комплекс для вагітних»

 

З року в рік компанія санофі-авентіс Україна підтверджує найвищу довіру українських споживачів до своїх препаратів. Жан-Поль Шоєр, Генеральний директор санофі-авентіс в Україні та Білорусі, наголосив: «Нагороди Конкурсу «Фаворити Успіху» – це чергове визнання не лише наших високоякісних препаратів, а й успішної роботи нашої команди, кожен член якої щодня прагне зробити все можливе для покращення якості життя людей.  Перемога є очікуваною, але від того не менш приємною. Адже це найкраща винагорода для нашої компанії, пріоритет якої – забезпечення українців максимально якісними і доступними ліками, і висока оцінка споживачів підтверджує наші здобутки в цьому напрямі. Я вдячний всім колегам, які долучилися до чергового успіху нашої компанії, повсякчас турбуючись про потреби пацієнта».

 

Про конкурс «Фаворити Успіху»

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» проводиться в Україні з 2003 року і займається вивченням споживчих симпатій у різних сегментах українського ринку. Переможців конкурсу обирають голосуванням три експертні комісії: Спеціалістів, Успішних Людей (Знаменитостей) та Споживачів. Розрахунок рейтингів та підтвердження результатів конкурсу проводять представники маркетингово-дослідницької компанії InMind та Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

 

Оновлено: 27 травень 2011