Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

Cанофі в Україні продовжує реалізовувати програму з підтримки та оздоровлення дітей із діабетом

 

10-23 липня завдяки підтримці Санофі в Україні та сприянню Асоціації дитячих ендокринологів України 30 дітей із цукровим діабетом 1 типу оздоровилися у спеціалізованому санаторії «Березовий гай» у м. Миргород. Проект реалізовується в рамках довгострокової соціальної програми Санофі «Діабет. Допоможемо разом».

 

Цукровий діабет називають неінфекційною епідемією ХХІ століття. Серед неповнолітнього населення в Україні зареєстровано майже 9 000 випадків цієї хвороби. Понад 1 300 пацієнтів – це дошкільнята. Кількість хворих серед маленьких дітей невпинно зростає1. Загалом пацієнти із цукровим діабетом 1 типу складають 10-15% усіх хворих на діабет2. Згідно з офіційною статистикою цукровий діабет уже вразив понад 1,2 млн людей3, і цей показник щорічно збільшується на 5%. Фахівці стверджують, що в Україні кількість людей з недіагностованим діабетом перевищує офіційну статистику в 3-4 рази1.

 

Протягом двох тижнів маленькі пацієнти віком від 5 до 17 років поєднували лікування, навчання в школі самоконтролю діабету та профілактичні медичні процедури із різноманітним дозвіллям. Перебування у санаторії та спілкування з однолітками з усієї України поліпшило здоров’я дітей і спонукало їх оптимістичніше сприймати світ, ділитися особистим досвідом життя із хворобою, вчитися новому, займатися творчістю та спортом.

 

Соціальна програма Санофі «Діабет. Допоможемо разом» покликана привернути увагу суспільства до проблеми діабету та охоплює широкий спектр проектів для покращення якості життя людей з діабетом. В рамках цієї програми при партнерстві з Асоціацією дитячих ендокринологів України компанія вже вісім років поспіль проводить Всеукраїнський конкурс малюнка серед дітей з цукровим діабетом, а також надає підтримку 27 школам самоконтролю діабету в різних регіонах України.

 


 

 • Н.Б. Зелинская, Н. Руденко. Детская эндокринология в Украине: статистические показатели по итогам 2016 и их динамика [Текст] // Украинский журнал детской эндокринологии. - 2017. - №2 (22). - Р. 5-17.
 • По данным справочника основных показателей деятельности эндокринологической службы Украины по 2016 Научно-практический журнал ГУ «Институт эндокринологии и обмена веществ им. В.П. Комиссаренко НАМН Украины «Эндокринология», приложение 1, том 22, №1 / 2017
 • По данным пресс-службы МОЗ: http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20141104_b.html
 

Оновлено: 27 липень 2017