Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Новини

Контакти

Санофі в Україні

48-50А, вул. Жилянська,
Бізнес Центр Прайм,
01033, Київ, Україна
Тел. +380 44 354 20 00
Факс. +380 44 354 20 01

Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

Наповнення :

«Кожен день - твій!»: санофі-авентіс розпочинає фотопроект присвячений людям із діабетом

Фармацевтична компанія санофі-авентіс спільно з Українською діабетичною федерацією у рамках програми «Діабет. Допоможемо разом» розпочинає фотопроект «Кожен день - твій!».

 

Напередодні Всесвітнього Дня Діабету 5 відомих українських фотографів – Анна Войтенко, Наталія Кравчук, Геннадій Мінченко, Олександр Чекменьов та Іван Чернічкін - презентують широкій громадськості своє бачення життя людей із діабетом. У рамках виставки будуть експонуватися найкращі фотороботи учасників проекту, кожен з яких прожив один день разом із людиною, що має діабет. Фотографії фотомитців розкриють глядачам особливий спосіб життя пересічних людей, що знайшли в собі сили приборкати хворобу, познайомлять з їхнім світовідчуттям, яке обертається навколо тези: життя продовжується за будь-яких умов – кожен день належить тобі! 

«Сьогодні мало хто знає про особливості повсякденного буття людини, яка живе з діабетом 24 години на добу все своє життя. Гадаю, фотопроект «Кожен день – твій!» дасть вам змогу краще зрозуміти своїх близьких, щоб діабет не став перепоною для реалізації їхніх навіть найамбітніших планів»,- зауважила Валентина Очеретенко, голова Української діабетичної федерації.

«Ми прагнемо донести громадськості те, що люди з діабетом, за умови вчасної діагностики захворювання, мають великі шанси жити повноцінним, звичним для них життям, народжувати дітей, працювати, досягати поставлених цілей, - відзначив Жан-Поль Шоєр, генеральний директор санофі-авентіс в Україні.- На щастя, наука вже настільки пішла вперед, що сьогодні це серйозне захворювання можна ефективно тримати під контролем, отримуючи задоволення від кожного прожитого дня».

 • Фотовиставка триватиме з 11 по 25 листопада 2010 р. у Художній галереї «Мистець» за адресою: вул. В. Васильківська, 12.
 • Відкриття відбудеться 11 листопада о 14:00. Вхід вільний
 

Оновлено: 13 жовтень 2010