Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Група сайтів |
   
 4. Посилання |
 5. Контакти |
 6. Карта сайту |
 7. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Ласкаво просимо
в Санофі Україна

 

Санофі – глобальний лідер у галузі охорони здоров’я, орієнтований на потреби пацієнтів.

   
   
   

  Наповнення :

  Контакти

  Санофі в Україні

  48-50А, вул. Жилянська,
  Бізнес Центр Прайм,
  01033, Київ, Україна
  Тел. +380 044 354 20 00
  Факс. +380 044 354 20 01

  Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

   

  Ласкаво просимо в Санофі Україна

  Санофі – глобальний лідер в галузі охорони здоров’я, орієнтований на потреби пацієнтів. За участі приблизно 110 000 співробітників у 100 країнах світу Санофі спільно зі своїми партнерами здійснює діяльність задля збереження здоров’я людей, покращення якості їхнього життя та задоволення потреб у галузі охорони здоров’я семи мільярдів людей в усьому світі.

  Розвиток Санофі базується на семи платформах зростання: ринки, що розвиваються, вакцини для людей, препарати для лікування діабету, товари для здоров’я, інноваційні препарати, ветеринарія та новий Джензайм.

  З нашою глобальною присутністю та зобов’язаннями щодо покращення доступу пацієнтів до лікування та охорони здоров’я, ми невпинно працюємо над тим, щоб кожного дня змінювати життя людей на краще та перетворювати наукові інновації на терапевтичні рішення для пацієнтів.

  Цей веб-сайт знайомить Вас із компанією Санофі Україна, нашою історією, організацією, продуктами, нашими поглядами та планами на майбутнє.

  Тут Ви знайдете найсвіжішу інформацію щодо наукових досліджень компанії та препаратів. Ми познайомимо Вас із діяльністю Санофі в Україні та з ініціативами, що впроваджуються компанією в рамках глобальних програм з розвитку охорони здоров’я.

  Якщо Ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про групу Санофі або хочете поставити запитання, будь-ласка, заповніть електронну анкету або відвідайте глобальний сайт компанії www.sanofi.com

  Санофі долучається до вирішення проблеми цукрового діабету в Україні

  Санофі підтримала Всесвітній день боротьби з діабетом в Україні, який відзначається 14 листопада, і традиційно виступила партнером ряду ініціатив Міжнародної Діабетичної Асоціації України. Серед них – масштабний спеціалізований захід в Українському домі. Усі гості могли безкоштовно пройти медичне обстеження та перевірити рівень цукру, взяти участь у майстер-класах для пацієнтів та фахівців у сфері охорони здоров’я, а також відвідати виставку сучасних медичних товарів для контролю діабету.

   

  Всесвітній день боротьби проти раку молочної залози: ініціативи Санофі заради здоров’я українок

  20 жовтня відзначається Всесвітній день боротьби проти раку молочної залози (РМЗ), щоб привернути суспільну увагу до цього захворювання, його профілактики і важливості раннього виявлення. Належний рівень поінформованості значно підвищує шанси пацієнтів на одужання.

   
   
   

  НОВИНИ