Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Веб-сайти компанії |
   
 4. Контакти |
 5. Карта сайту |
 6. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 
Empowering Life
   
   
   

  Наповнення :

  Контакти

  Санофі в Україні

  48-50А, вул. Жилянська,
  Бізнес Центр Прайм,
  01033, Київ, Україна
  Тел. +380 44 354 20 00
  Факс. +380 44 354 20 01

  Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

   

  Ласкаво просимо в Санофі в Україні

  Санофі – світовий лідер у сфері медичних рішень для життя, який покликаний попереджувати та лікувати захворювання і здійснювати підтримку людей у всьому світі.

  Понад 110 000 співробітників компанії у більш ніж 100 країнах світу невпинно працюють над тим, щоб кожного дня змінювати життя людей на краще та перетворювати наукові інновації на терапевтичні рішення для пацієнтів.

  Санофі складається з п’яти бізнес-підрозділів: діабет та серцево-судинні захворювання, внутрішні захворювання та ринки, що розвиваються, Санофі Джензайм (препарати для лікування рідкісних захворювань), Санофі Пастер (вакцини) та напрям безрецептурних препаратів.

  На сайті Ви знайдете актуальну інформацію про Санофі та препарати, а також познайомитеся із ініціативами, які впроваджуються компанією в рамках програм з розвитку охорони здоров’я.

  Якщо Ви бажаєте отримати детальнішу інформацію про компанію Санофі або хочете поставити запитання, будь ласка, скористайтеся формою зворотнього зв’язку в розділі «Контакти» або відвідайте глобальний сайт компанії www.sanofi.com.

  Діабет вершинам не завада: Санофі здійснила мрію дітей підкорити Говерлу

  5 липня 2018 року 12 підлітків віком від 13 до 17 років, які перемогли у 9-му Всеукраїнському Конкурсі малюнка серед дітей з цукровим діабетом, підкорили найвищу гору України, взявши участь у проекті «ДіаГоверла». Цим проектом компанія Санофі в Україні у партнерстві із Асоціацією дитячих ендокринологів підтримала підлітків у реалізації їхньої мрії – підкорити нову вершину.

   

  Держлікслужба скасувала заборону на використання вакцини Імовакс Поліо

  Київ, 8 червня 2018 року – Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками відкликала розпорядження про тимчасову заборону використання вакцини Імовакс Поліо, суспензія для ін’єкцій у флаконах №10, серії Р3А501V виробництва Санофі Пастер, тим самим відновивши обіг препарату. Про це йдеться у документі, опублікованому на офіційному сайті Держлікслужби України від 7 червня 2018 року.

   
   

  Прес-релізи