Швидке навігаційне меню :

 1. Перейти до наповнення
 2. Перейти до меню розділу
 3. Перейти до меню пошуку
 4. Перейти до мовного меню
 5. Перейти до меню Підтримки
 6. Перейти до модулів
 7. Перейти до списку скорочених клавіатурних команд

Підтримка :

 1. Санофі в світі |
   
 2. Hаші веб-сайти |
   
 3. Група сайтів |
   
 4. Посилання |
 5. Контакти |
 6. Карта сайту |
 7. Допомога
 1. розмір шрифту

  зменшувати збільшувати  
 
 

Ласкаво просимо
в Санофі Україна

 

Санофі – глобальний лідер у галузі охорони здоров’я, орієнтований на потреби пацієнтів.

   
   
   

  Наповнення :

  Контакти

  Санофі в Україні

  48-50А, вул. Жилянська,
  Бізнес Центр Прайм,
  01033, Київ, Україна
  Тел. +380 044 354 20 00
  Факс. +380 044 354 20 01

  Інформація для потенційних дистриб’юторів ТОВ "Санофі-Авентіс Україна"

   

  Ласкаво просимо в Санофі Україна

  Санофі – глобальний лідер в галузі охорони здоров’я, орієнтований на потреби пацієнтів. За участі приблизно 110 000 співробітників у 100 країнах світу Санофі спільно зі своїми партнерами здійснює діяльність задля збереження здоров’я людей, покращення якості їхнього життя та задоволення потреб у галузі охорони здоров’я семи мільярдів людей в усьому світі.

  Розвиток Санофі базується на семи платформах зростання: ринки, що розвиваються, вакцини для людей, препарати для лікування діабету, товари для здоров’я, інноваційні препарати, ветеринарія та новий Джензайм.

  З нашою глобальною присутністю та зобов’язаннями щодо покращення доступу пацієнтів до лікування та охорони здоров’я, ми невпинно працюємо над тим, щоб кожного дня змінювати життя людей на краще та перетворювати наукові інновації на терапевтичні рішення для пацієнтів.

  Цей веб-сайт знайомить Вас із компанією Санофі Україна, нашою історією, організацією, продуктами, нашими поглядами та планами на майбутнє.

  Тут Ви знайдете найсвіжішу інформацію щодо наукових досліджень компанії та препаратів. Ми познайомимо Вас із діяльністю Санофі в Україні та з ініціативами, що впроваджуються компанією в рамках глобальних програм з розвитку охорони здоров’я.

  Якщо Ви бажаєте отримати більш детальну інформацію про групу Санофі або хочете поставити запитання, будь-ласка, заповніть електронну анкету або відвідайте глобальний сайт компанії www.sanofi.com

  Оголошено результати Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  2 червня 2016 року в парку ім. Т. Шевченка відбулося справжнє свято талантів та творчості, яке об’єднало юних художників з різних куточків України – церемонія нагородження переможців Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом.

   

  Санофі в Україні запрошує до участі у Сьомому Всеукраїнському конкурсі малюнка серед дітей з цукровим діабетом

  Санофі в Україні спільно з Асоціацією дитячих ендокринологів України оголошують старт Сьомого Всеукраїнського конкурсу малюнка серед дітей з цукровим діабетом, що проводиться з 2010 року в рамках довгострокової програми Санофі «Діабет. Допоможемо разом». Організатори запрошують маленьких художників поринути у світ творчості та натхнення, намалювавши роботу на одну із запропонованих тем: «Моя сім’я», «Мої друзі», «Моє майбутнє», «Мій край», «Мої фантазії», «Мої улюбленці».

   
   
   

  НОВИНИ